renocar_unor

Cagiva Mito 125 EVO (1999)

Vlastník biiagi
Vloženo 16.8.2008
Aktualizováno 11.6.2009

Cagiva Mito 7speed Tak uz ji mam konecne doma jeste na ni bude drobek prace s retezovkou jinak nic neplanuju mozna nejaky ty polepy ale to chce cas

Na této nové sem stihnul asi tak 2200km a nejaky drobný uz vim ze byl pohodlnejsi posed nez na ty starsi taky me vyhovoval ukazatel paliva a kohout na palivo nez na te stare. Ridi se o drobek jinak nez stara nevim jestli to dela ten tlumic rizeni ale jinak jsem byl spokojenej. Lépe šla spojka (citlivější) táké lepší zátah a rozhodne se snadněji řadějí kvalty. Co se týče brzd tak se mi zdají odost ostřejší než na starším modelu nevím čím to je možná 4 pístkovími Brembáčemi xD. Jinak motorka de krásně od spoda lepe než můj starší model což mi taky vyhovovalo a nemel jsem zadny problem, pod rukama mi probehli 2 Mita a zadna zavada. Jedine co jsem kupoval byla nova svicka NGK, nechal jsem si posilat retez a nakonec jsem si nechal udelat na motorku polepy Gold edition kterych uz jsem si vazne moc neuzil. Jinak s motorkou jsem byl velmi spokojený lítala jako drak a nikdy me nezklamala. Určitě jsem mel na ty obě mita velký štěstí a určitě z vlastní zkusenosti bych mohl jenom doporucit i kdyz nekdo nemusi mit takove stesti jako ja!

biiagi
biiagi napsal 21.06.10 v 11:50