KTM EXC 450 (2007)

Vlastník CharlieB
Vloženo 9.8.2008
Aktualizováno 7.3.2009

Brutální oranžový trhač rukou a žrout zadních gum z Rakouska koupený jako nový v ČR.

Zatím skvělé, po záběhu v českomoravských luzích a hájích bez větších problémů. Hobby stylem absolvováno enduro v Toskánsku a na Elbě, nějaké akce v ČR, letos na podzim Rumunsko v okolí Sibiu po stopách Romaniacs. Málem jsem tam umřel, mašina ale ne, drží jako čert. 8-) Jednou úplně utopeno v řece, režim vodní pumpy přežila bez problémů 8-O

V ČR už víceméně trénuju na okruhu techniku a že je co zlepšovat... Největší problém je, že mozek už mi asi nikdo nevymění a přece jen se už tak nějak trochu bojím i po tom, co už jsem na silnicích ale i v terénu viděl.

Jinak 2x ulomená páčka spojky, stojan, několikrát nové blastry a naražený žebra (vše vlastní vinou / blbostí). Mj. Ten gumový úchyt na stojánek tam není pro nic za nic 8-O.

Momentálně asi 100 mth, chystám se na první větší zimní revizi, jinak olej podle potřeby a běžná údržba.

CharlieB
CharlieB napsal 29.12.13 v 13:49

Ahoj, aktivní, ale ne tady Tranďáka prohání synátor, oba pak Kačenu, jen není tolik času na spisování...

Mann
Mann napsal 15.12.13 v 15:29 10b.

Obě motorky neaktivní Co dál? Snad jsi to nezapích a nepověsil přilbu na hřebík do stodoly? Krásné fotky z Rumunska ti na furt stačit nebudou

-LOTR-
-LOTR- napsal 21.08.08 v 20:27

tak to bude jiné kaffe než TA

krivi452
krivi452 napsal 20.08.08 v 19:45

Móóóc krásná motorka:DPozdravuj ode mne rumuny až tam budeš:D