Aprilia SL 750 Shiver (2007)

Vlastník Zdenda-Shiver
Vloženo 7.8.2008
Aktualizováno 9.1.2011

Shiver je moje 3 motorka zatím jsem najel necelé 4000km a až na pár věcí(špatné těsnění,blikání symbolu pro servis, který nesmazali při sevrisu v l000km,laxní přistup prodejce)

Na Shiveru jezdím cca 2měsice bez větších problémů. Mám zasebou i pár delších výletů a např.pohodlí v sedle i po 4-5hodinách úžasný, obačas jezdíme ve dvou a pro přítelkyni, je na zadní sedačce místa víc než dost, jen při vyšší rychlosti spolujezdec pociťuje teplý vzduch z výfuku pod sedačkou což prý není moc příjemné .

Začátkem května 2009 jsme se vydali v hojném počtu cca 30 motorkářů, na motovíkend do Rakouska s cílem navštívit okolí Salzburgu. První den jsme v kuse najeli asi 400km, což se na Shiveru dá vydržet. Po cestě s motorkou nenastaly žádné problémy. Druhý den ráno jsme vystoupali na Rossfeld, který leží ve výšce 1600m. Naše cesta pokračovala k jezeru Konigssee v národním parku Berchtesgaden, návštěvu tohoto místa můžu jen doporučit. Jízda po Rakouských silnicích byla příjemná, ale i přes to jsme plánovali k večeru návrat do ČR. Během víkendu jsem najel asi 1300 km, bez jediného problému.

V roce 2010 jsme si naplánovali výlet na Slovensko.Cílem této cesty bylo město Žilina. Využili jsme služeb autovlaku. Večer jsme motorky naložili na vagón, kde jsme si museli motorky sami přikurtovat. A čekala nás noční jízda vlakem směr Poprad. Po příjezdu do Popradu byly motorky v pořádku. Bohužel počasí stálo za prd, na Slovensku v té době byly na některých místech povodně, což nám narušilo plán naší cesty. Po dvou hodinách jsme my i naše motorky byli řádně propláchnuté, na některých místech voda dosahovala až do výše stupaček. Jízda v tomto počasí byla nemožná, proto jsme se rozhodli najít si ubytování v Prešově. Druhý den jsme navštívili Slovenské Tatry. Ani tentokrát jsem s motorkou neměl žádné problémy. Během tohoto vákendu jsme v důsledku nepříznivého počasí najeli pouze cca 500 km.

Po příjezdu ze Slovenska jsem absolovoval servis ve 12 000 km. Po dvou dnech mě čekalo nepříjemné zjištění, že mi motorku v servisu přelili olejem. Na štěstí jsem závadu zjistil brzo, než se s motorkou stačilo něco stát. V servisu reklamaci přijali a vše dali do pořádku.

Sezóna 2010 byla ukončena s 13 500 najetými km. I po uplynutí tohoto roku jsem se přesvědšil, že výběr motorky byl úspěšný a Shiver můžu doporučit, jak na jízdu po městě, tak na delší trasy.

malina
malina napsal 14.04.13 v 07:30 10b.

Pěkná A mě na ježdění přišla zábavná
Tak ať vám to spolu klape

Milunie
Milunie napsal 12.05.11 v 08:36

Shover je nádherná motorka, skoro jsem si ji koupila. Posílám desítku

hluska
hluska napsal 11.04.11 v 12:24

Krásná a na živo ještě hezčí zas někam můžem vyrazit

Ales600
Ales600 napsal 08.01.11 v 23:09

Krásnej kousek přeji spoustu pohodových km jasná 10

Keano
Keano napsal 22.09.09 v 15:16

krasa... nezbyva nez tise zavidet