Moto Guzzi Breva 1100 (2007)

Vlastník Vrbeňák
Vloženo 2.8.2008
Aktualizováno 29.5.2011

Koupena nová letos v červenci,je to doprodej loňskejch modelů. Z doplňků zatím jen přední štítek a nosič kufru,do budoucna se mi jevi jako nepostradatelnej padací rám.

Jaký můžou bejt po 300km,ale kdyz srovnávám s předchozí CBFkou 500,dá-li se to,dlouhej stálej převod,hustej zvuk i s origo vejfukem,spousta vibraci,ktery k takovýmu motoru určitě patří,je i trošku těžší )) a hlavně kardan, je to prostě pořádnej kus pohodlný motorky a zároveň je to na ten obsah docela přátelskej stroj.Pořídil jsem si ji hlavně na pohodový cestování a to se mi po těch zatím ujetejch km jeví jako trefa do černýho.Tahle motorka mě dostala hlavně svým designem, zatím jen velký nadšení a radost.

Po třech odježděných sezónách spokojenost trvá.Celkem mám najeto 16 tis. km,to sice není tak moc,ale Guzzina šlape pořád perfektně.Je to i zásluhou perfektního servisu v První kozí v Sušici,kam každej rok zajedu i na to výborný domácí pivo.Pak došlo i na padací rámy a ve 12 ti tisících jsem měnil pneu a to Metzelerky Z6 za Bridgestone Batlax 023,který se mi zdají při jízdě o něco jistější.Nejsilnější stránkou Brevy je určitě pohodlí,vzhled a spolehlivost,no proto jsem si jí vlastně kupoval no...

Letos v květnu prodaná,snad poprvé jsem neměl z prodeje vůbec žádnou radost.Jo člověk míní,život mění.Tak mi aspoň zůstala malá Honda,úplně zanevřít na dvě kola bych nedokázal...

jetofuk
jetofuk napsal 08.11.10 v 14:09

není nad to si pořídit v pohodových letech pohodovou motorku

dzarmil
dzarmil napsal 06.11.10 v 18:40

Zdravim dalsiho jihocecha na Guzzi .Breva je pekna motka .Preji mnoho km bez nehod se stastnym navratem domu .Jak jinak nez za 10b .

vasil.hb
vasil.hb napsal 26.02.10 v 09:21

Breva je krásná mašina, protože je to Guzzi. Ale až po Sportce . Dávám ti samozřejmě 10 bodíků a doufám, že se někdy potkáme.

Adry
Adry napsal 09.01.10 v 15:00

Pěkná neokoukaná motorka tak at ti dál dobře slouží 10B

trpaslik72
trpaslik72 napsal 29.10.09 v 20:19

Ahoj, jo nejspíš je to ona, byla bez vady, krásná, do tý doby než tátovi vycouvala do cesty avie, šlic na vejfuku a lehce promáčlý zrdcátko, naražený rameno a nebejt dobrejch mot tak by to odnesla noha.. :( Teď je seškrcená a trápim jí já :) super mašina.. Z půllitrů nejdospělejší a ten dvouvál.. ACH to je lahoda.. Taky hodně zdravejch kilometrů..