Yamaha FZR 600 (1992)

Vlastník G.digger
Vloženo 23.7.2008
Aktualizováno 20.4.2011

Moto mám už jinak bohužel prodané. Pěkná mašina a příjemná i pro začátečníka. Nástup výkonu je krotitelný a jezdí se s ní moc dobře.
Už je trochu vyladěná. První foto je před a pak jsou po úpravách.

Zatím jich moc není. Hodně jsem se řídil zkušenostma ostatních. Ovšem pomalu už něco pochytávám. Tak hlavně jsem zjistil, že s tou spotřebou oleje to není hrozný, jak se uvádí. Nebo aspoň u mojí motorky. Najeto 500km a pořád plno...

S motorem jsem spokojen, výkon nastupuje celkem plynule, ovšem ve vyších otáčkách je záběr největší - jako asi u všech zálehů. Od tich sedmi osmi to je ta pravá jízda. V nižších otáčkách jsem zpozoroval menší propad výkonu, ale není to nějak výrazné.

Kvalty zapadávají pěkně, ale záleží dost na otáčkách. Pěkně zacvaknou spíše ve vyšších. Brzdy by mohly být možná výkonější, musí se na ně vyvynout větší úsilí. Jinak problémový rozměr zadní pneu mi nepřijde až tak problémový. Gumu seženeš v poho. Není takovej výběr, ale jsou.

Miluji na ní zatáčky. Jde do nich skoro sama a jeví se mi stabilní a je to fakt pohoda. Nejsem tedy typ jezdce, co dává všude kolínko... takže mě tahle mašina vyhovuje.

Občas mám problémy se studeným startem, chce to natrénovat "práci" se sytičem...Ale přecijen to je stará mašina. Tak např. startuje lépe, když je chladno. Nebo sytič musím trochu dát, i když třeba po jízdě stála jen 15 min.

Po výměně oleje a gufer v předních vidlích se podstatně zlepšila stabilita a celkově tlumení.

Úpravy: dal jsem miniblinkry, malá zrcátka, pár modrých šroubů a trochu vytunil výfuk - vzhledově tedy.

Myslím si, že vypadá mnohem lépe

Mrkněte se na můj web, tam je vícero informací.

Milunie
Milunie napsal 20.04.11 v 11:07

Krásnej kousek 10b

HonzaZ1000
HonzaZ1000 napsal 28.02.10 v 21:54

Moc pěknej stroj. Jasných deset a třeba se někde potkáme..

JTpunisher
JTpunisher napsal 27.04.09 v 15:34

Máš ji fakt super krasnej stroj Dávám za deset

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.02.09 v 19:01