Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník seccomk
Vloženo 21.7.2008
Aktualizováno 5.6.2010

Tak 21.7. 08 jsem si ji přivezl domů. Jakmile jsem ji viděl, mohl sem se uslintat:P :D. Má krásnou modrou barvu, v jiné se mi tolik nelíbila:). Pořád jsem si prohlížel její fotky na netu, ale v reálu vypadá o hodně líp, to mi věřte.

No zatím žádné, řidičák mi dojde až kolem 28.7. , takže zatím jezdím jen kolem baráku:D. Chystáme se na menší výlet na Pasohlávky , kdo bude chtít jet ať napíše, čím víc nás bude, tím líp;). Pojede se v srpnu, bližší termín ještě neznáme.

5.6.2010 jsem motorku prodal. Podle mě ta nejlepší motorka na naučení a těch 12 700km s ní opravdu stálo za to. Vřele doporučuji všem začínajícím motorkářům :)

Haesty
Haesty napsal 10.04.10 v 11:11

Nádherná mašina Člověk by skoro ani neřekl,že je to dváca.Měl jsem tu čest se na ní jednou povozit a musím říct,že umí slušně potahat.Ať ti dobře slouží.Přeju hodně nalítanejch kiláků s plnou nádrží a aspoň jednim kolem na asfaltu

standum
standum napsal 24.12.09 v 09:24

moc pěkná motorka chválím a chovej se k ní pěkně

Keano
Keano napsal 02.12.09 v 16:56

pekne yzfo;) Btw cekam co si teda koupis, a to uskrceni ti chvalil, muj spoluzak mel ybr 125 a ted si koupil fazera a taky si ho necha uskrtit ... je to uplne neco jinyho
Hodne stesti "sousede"

MaJkY1
MaJkY1 napsal 18.11.09 v 19:02

moje vysněna lae u me to skoncilo u hondy cbr tak lítej vysoko hlavně bez nehod 10b.

Verča01
Verča01 napsal 19.07.09 v 12:31

opět zdravím...sídlíme se beruškou ve Strážovicích..nejsme ale žádné střelkyně...pěkně jezdíme jen kolem stovky... necu se hned rozbit