TMEC Betka (2008)

Vlastník brrouk
Vloženo 19.7.2008
Aktualizováno 28.4.2009

Moje Betuška... no neni to krasavice? sice tak trochu dodělej si sám ,ale o to víc přiroste k srdíčku ))

Po dvou měsících a tisicovce kilometru jsem spokojen, musel jsem si ale svou Betunu

tak trochu dodělat .

první věc rezerva..skutečně nefungovala ,...tak jsem na původni brčko kohoutu navlik cca3cm mosaznou trubičku, čímž jsem zvýšil odtok benzínurezervy na přijatelnou mezcca 0,6l

další závažnou úpravu jsem musel provést na vzduchovém filtru...vyvrtánim několik otvorů do krabice filtru, jsem odstranilhlceni a nedostatek kysliku ,zvláště v hicech... to bylo hodně znát,

Po roce, konečně dokončuji dálkové ovládání sytiče (zatím funguje spolehlivě ) viz foto.

závady: snad největší byla prasklá baterka (už v prvni den po přijezdu domu ze servisu)

tekla čím dál víc...naštěstí uznaná reklamace a již mám novou a navíc gelovou ..tak snad

bude dobrá,

trápí mě ještě ,že dostžere. cca 2.75 l/100kmmůže to být tím , že docela vážím)a taky

jezdím dost do kopce .. poradí někdo co zkusit?

JInač zdravím všechny Betkaře ...a přeji ať nám jezdí .))

rosacz
rosacz napsal 05.03.12 v 19:14

na snizeni spotreby si rozhodne dej nizsi primarni kolecko, nabere do vykonu, takze do kopecka pojedes v klidu bez podrazovani a udrzis si stale stejne otacky

peča.
peča. napsal 31.03.10 v 16:48

tak s rezervou zatim problem nebyl ikdyz ted taky trochu vic žere jediny co mužu poradit netahat tolik za plyn ale zas jinak moc nejede zatim sem musel menit zadni spice po svezni bratra praskly a to je hubenej pak shořela elektrika a ucpany karburator praskle sedatko a plast na retez jinak zatim nic a doufam ze dal uz taky nic nebude

Mataludo
Mataludo napsal 09.02.10 v 13:21

Musím reagovat - tomu říkám Betynka jak ze škatulky! Moje má sice také maximální péči, ale už orala příkop čumákem a bohužel je to na ní i po maximální léčebné kůře trochu vidět
Na tvé se mi moc líbí ty kontrolní tykadla, jak jse to vidět za plného slunce? Já přemýšlel o instalaci akustického přerušovače - třeba jako mají skútry Yuki.

thymark
thymark napsal 04.09.08 v 16:20

Ono to zaleži aj od otačok, ked idem na 4ke okolo 50 Km/hod tak si ta moja bere pod 2L/100 Km. Ked si to však valim čo to da (70 Km/hod ) tak si bere aj 2,8 litra.

Doth
Doth napsal 22.07.08 v 21:54