Jawa 50/23 Mustang (1979)

Vlastník B.e.n.d.e.r.
Vloženo 17.7.2008
Aktualizováno 12.3.2012

Nádhernej stroj na začátek vřele doporučuji. Zatim mě nikde nenechal. Ale přece jenom je to starej stroj tak ho musím vyměnit. Vždycky to bude motorka na které jsem začínal.

Vybornej stroj zatim žádny velky opravy když sem ho koupil tak sem rozdělal celej motor protože neřadil a teď jezdi jak o závod akorát kdyby tak nepraskaly žárovky a nekazily se lanka. Njn starej, ale furt dobrej stroj!!! I když už mě to dávno přestalo stačit jak výškově tak výkonově, tak je to pořád stroj kterej mě doveze kam chci, vleze se všude, atd... Ale už šetřim penizky na něco silnějšího.

MachacekVaran
MachacekVaran napsal 17.01.10 v 19:17

Taky jsem ho mel a byl to super stroj na blbnuti..klopit to slo az na stupacku a kdyz jsem je ubrousil tak to slo jeste niz

selda
selda napsal 21.11.08 v 23:35

Jo no.Ty vole tos mi ani neříkal že ti odešel ráfek se špicema.Jo no na plno.Já to taky vždycky tak honim, že čekám že plynem otočim o 360° a na tachometru je 70 :)

markrat
markrat napsal 05.08.08 v 21:16

přeji pohodu na cestách

55774
55774 napsal 18.07.08 v 14:05

Bud rád,že máš Mustanga.Jezdil jsem na mnoha Jawách a pionýr byl vynikající-měl jsem ho z roku 1980.Ujel jsem i přes 200 km denně a vždy bez problému.Tak at jezdí,ahoj.