Honda CB 500 (2001)

Vloženo 15.7.2008
Aktualizováno 22.2.2019

Honda CB500 je motorka pohodářka, přesně jako já

První dojmy - Super

V Čechách jsem první majitelka, vypadá jako nová.
Otevřená 43 kW.

4) slušný zátah a druhý kopanec cca v 7-8OOO otáčkách
5) začínala jsem se spotřebou 3.7 l/100km nyní 5.5 l/100 - čím to jen bude
6) lehce a krásně ovladatelná
7) příjemný zvuk dvouválce
8) byly v plánu laďáky, plexi, ale příští rok bych chtěla změnu - CB 600F Hornet a tak nechci investovat, když se budeme muset rozloučit
9) na začátek je to ideální motorka a všem doporučuji než hned skočit na 100 koňovou obludu
10) poslední postřeh by napsal manžel, pod sedlo se vejdou 2 půllitrové lahve slivovice ( malinko jsem se bála aby to cestou nevyteklo a neblaflo v motoru )
11) nejvíce km jsem najela s naším klubem

Jako baťůžek už jsem nechtěla jen koukat přes záda manžela, jezdíme s motorkáři klubu Q6 jehož jsem členem i já. ( http://www.q6.cz )

2008: cca 4000 km, výlety pouze po Čechách - doufám, že až budeme mít víc volného času vyrazíme i někam dál - lákalo by mě Slovensko a Alpy

2009 : přes rostoucí pupek jsem jezdit nemohla i když kámoši v klubu chtěli upravit nádrž

2010 : TAK A UŽ SE těším NA tuto sezónu
povinné ručení je již zaplacené, značka vyzvednutá z depozita, nové gumy, brzdové destičky + kapalina - tak vzhůru do nové sezóny.

Tak už jen trochu slušné počasí, zajistit hlídání pro prcky a vyrážím.

Sezóna pro mě skončila dost předčasně
Začátek paráda - pár vyjížděk po okolí, abych se dostala do tempa potom úžasná zahajovačka Q6 (sešlo se cca 110 motorek-foto v deníku). Ale potom nastal 22. duben... (foto v deníku) Jeli jsme se s manželem projet, nafotit se na motorkách u jezera a zpět domu. Jen domu jsme už nedojeli. Nejspíš za to mohla únava, zkrátka 2 vteřiny jsem nějak vypla či co, zakoukala se a už jsem byla ve škarpě Pár dní jsem byla v nemocnici - zlomené 2 obratle, 3 týdny doma pouze v leže a teď o berlích. Myšlenka na Horneta se tedy trošku vzdálila. Motorku jsem prodala, protože by se oprava až tak nevyplatila a šetřim znovu na CB500 možná CBF500. Vzhledem k tomu, že v pořádku budu někdy v polovině prázdnin uvidím kdy pro mě začne nová sezóna na nové motorce - snad brzy už teď se nemůžu dočkat...

listopad 2010: mám za sebou skoro poslední kontrolu a vypadá to, že budu relativně v pořádku - jen mě budou občas bolet záda
Jinak na mě rodina tlačí, abych návrat na dvě kola odložila ale nevzdávám se a těším se na vysněného Horneta CB600F až bude tak se tu s nim hned pochlubim - snad to bude brzy...

Propran
Propran napsal 19.10.13 v 23:11 10b.

Woky
Woky napsal 28.02.13 v 13:59 10b.

Bomba motorka tak at jezdí , a kolama jen dolu

C.B.R
C.B.R napsal 03.12.11 v 18:04

moc krasna

Eaxx
Eaxx napsal 17.02.11 v 08:58

Mladší sestřička té mojí ..jinak samozřejmě krásná, hlavně ty ráfky se mě líbí ..tak za 10b

Ales600
Ales600 napsal 16.11.10 v 13:08