Aprilia RS 125 (1999)

Vlastník Alcza
Vloženo 3.7.2008
Aktualizováno 6.7.2010

RSku mám od 16ti let,otevřenou na 22kw jinak v tp 7kw Najeli sme spolu už něco přes 9000 km úspěšně bez žádných větších komplikací nebo nehod Druhou sezónu začínám úspěšně a doufám že mi to hodně dlouho vydrží ...

Zkušenosti? ;D To nevím,RSka je pěkně vychcaná za tu dobu co ji mám a co ji znám. Sice pár závad bylo,ale je to 2T takže není divu ... ale za nic bych ji nevyměnila. Ráda se v tom hrabu a zjištuju co ji schází a co ji chybí. S ní získávám strašně moc zkušenosti a za to fakt děkuju páč vím že v tomhle chcu určitě pokračovat. Až teď přes zimu sem se pořádně naučila klopit v zatáčkách protože v minulé sezóně se mi stalo,že sem z jedné dost vylítla (nic se nestalo) takže sem měla velkej respect z toho. Teďka vyhledávám cesty kde sou zamý zatáčky aby sem z toho nabrala víc zkušeností. Mám kolem sebe skvělí lidi kteří mě v tomhle strašně podporujou a berou ohled na to že su holka takže mě vždycky s něčím pomůžou. Nedávno mě vylítl kroužek z pístu a zadřela se .. 2 týdny sem nejezdila. Holka chtěla už novej motor,ten starej fungoval už jen z poloviny (taky už je to skoro babička) tak sem pořidila jinej motor z r.v. 2000 kterej měl najeto 14 000 a už zas spolu lítáme všude možně. Sice má jinej zvuk než předtím,ale furt jede krásně

Sezóna 2010 je v krásném začátku tak přeju všem hodně kilometrů bez nehod :)

Motorka prodána 2. července 2010. Sloužila nejlíp jak mohla, a určitě nebyla poslední.

Propran
Propran napsal 26.11.13 v 16:07

Pěkná mašina.

aikon1
aikon1 napsal 21.09.11 v 16:20

Tak kdy příjdete s něčím novým slečinko? Do 21 bych teda čekat nevydržtel Za RSku samo jasných 10b.

Valda77
Valda77 napsal 22.05.11 v 20:55

Krasavice ,preju hodne supernich km a leti plny pocet bodu

Alcza
Alcza napsal 21.02.11 v 18:34

všem děkuju:))) ..
adamkout: teď jen čekat a čekat do 21, a pořídit si něco lehčího abych se znova vrátila do formy ,, a pak bych chtěla přejít na RR6 :)

adamkout
adamkout napsal 21.02.11 v 13:19

sluší vám to ;) a co přijde po ní? :)