Kawasaki Z 650 (veterán) (1981)

Vlastník Brutus
Vloženo 8.4.2003
Aktualizováno 27.2.2020

Jak jsem opravil mašinu

Vloženo: 10.08.2009, Uskutečněno: 11.04.2009, Stav tachometru: 55000 km, Zhlédnuto: 31x

Na začátku sezóny jsem zase po zimě osedlal svou Kawu a jako vždy trvalo hrozně dlouho než jsem ji nastartoval. Měl jsem s tím vždycky problémy. Navíc když jsem se jel poprvé projet, průběh výkonové křivky byl hrozně špatný. V 5 tis. otáček mi motor vypovídal poslušnost a prostě nejel. Loni jsem vyměnil všechny svíčky, kábly i faje a přesto se to nezlepšilo. Zbývalo jediné co jsem ještě neudělal, vyměnit indukční cívky. Co mě k tomu vedlo? Jedna z původních cívek byla ze spodu propálená, normálně tam měla jizvu. Říkal jsem si to není dobré. Po výměně a opětovné zkušební jízdě byl rozdíl znát na první zatažení plynu. Mašina šla do otáček jal pila a nezazaznamel jsem jedinou díru ve výkonové křivce. Od té doby si jízdu opět užívám.

vavřa_sniper (0) napsal 23.05.2011 v 22:14

• Renovace výfuků

Už před dvěma lety jsem se rozhodl, že nechám zrenovovat své výfuky. Měly dostat nový chrom a sliby zhotovitele byly takové, že výfuky budou vypadat jako nové. Dohodli jsme se na ceně 20 tis. Jenže přišla válka mezi UA a

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.10.2023