Suzuki GSX-R 750 (1996)

Vlastník GRASSEL
Vloženo 25.6.2008
Aktualizováno 11.7.2011

+ podvozek, váha, motor, ovladatelnost, hravost, brzdy, zpracování, přístup při údržbě.
- nevím o ničem!!!

Tak tohle byla mašina na kterou nikdy nezapomenu, ze stejného roku jako kawa zx7r co jsem měl ale absolutně jinej level to zpracování, chování, podvozek, motor - no prostě bomba která pocitově byla minimálně 15let před kawou. Absolutně nesrovnatelný. Nerad to říkám majitelům zx7r potom co se tu pošťuchujou s GSXařema ale můžu říct potom co jsem měl obě doma tak i dodnes se mi líbí víc srad, na fotkách se vám ta motorka zdá divná ale pak když je v garáži tak je nádhernej GSXR JE prostě pojem!

Měl titanovej laďák i svody akrapovič, filtr bmc a byl ve stavu nový motorky. Najeto opravdových 22476km když jsem ho kupoval. První a jediný majitel - ital, bývalý závodník Massimo Ronconi 61let. Prodal jsem ho jelikož už mě nebavilo jen tu motorku točit a srad to vyžadoval, když jsem ho držel nad 8-9tis. Jelo to fakt hodně, oproti sedmě.

Doporučuju každýmu, je to špičkovej bajk

Hughess
Hughess napsal 17.06.14 v 16:03

Byl to nádhernej kousek... Jinak to, co píšeš v profilu, potvrzuju všema deseti...

oioi01
oioi01 napsal 06.01.14 v 00:07

Jacek_18
Jacek_18 napsal 31.07.09 v 21:27

Babička jak nová fakt v krásným stavu .

aikon1
aikon1 napsal 19.07.09 v 12:36

Fakt ta mašina k tobě sedí chlape - ať šlape! SRAD je legenda

K.š.a.n.d.a
K.š.a.n.d.a napsal 07.05.09 v 20:55