BMW K 1200 R (2006)

Vlastník wrtule
Vloženo 24.6.2008
Aktualizováno 10.2.2010

"samaja krutaja masina"

je to jako sedět na bedně s dynamitem

Mám na ni najeto 43.000km. Máme spolu projetou Českou republiku křížem krážem, o Slovensko jsme zatím pouze otřely. Dále pak Rakousko, německo, belgie, španělsko, portugalsko, gibraltar, francie, italie, švýcarsko křížem-krážem. 2009-přidal jsem Sardinii, nejlepší poježdění co jsem zažil. Je to dokonalý chameleon na dvou kolech - umí sportovat i cestovat, jediný terén ji nejde. Zatahuje už od volnoběhu, ve 3tis. to začne být zajímavé a od 7tis je to peklo. Je to stroj na výrobu adrenalinu i k uspokojení, pokud se chci zrovna pouze kochat. (že ano pane doktore), Trocha údajů hovoří za vše 0-100 - 2,6 až 2,8s (dle zdroje), Vmax 262 (dle tacho i přes 290), cca 130Nm - co dodávat

Plány zima: asi přijde ježíšek "Powercomander (odhad výsledku cca 175ps a tak 5Nm navrch), krátký plyn, možná ještě některé optické vylepšení", uvažuji ještě o lakování do powercup barev

Tak jsem to nechal přeměřit na brzdě. NA fotce je výsledek

Výkon je měřenej na kole (udávaj ztráty 13%)

Takže výsledek na motoru: (k&n filter, remus) výkon: 167,2 Ps, krouťák: 133,8 Nm

červená křivka je pro srovnání, někoho kdo to ladil na powercup - svody výfuk, kn + nějaký čachry machry s ventilama

e-mail od známého ze služební cesty

Ahoj lidi,

byl jsem ted sluzebne v Moskve - byla tam hrozna zima, jako " v Rusku" prekvapive.

Zakoupil jsem mistni moto casopis s recenzi na BMW K1200R a je to na uvod vyhodnoceno jako kategorije "krutije motocykli".

"krutije" se v ruskem slengu ma na mysli napr: BMW X5,Mercedesy AMG

-> krutije masiny,tocky. Tj auta kde moc neplati pro ne predpisy a je lepsi jim vzdy uvolnit cestu. V Moskve prechod pro chodce vcetne zeleneho panacka nic neznamena kdyz jede nejaka "krutaja masina".

Piki
Piki napsal 26.02.17 v 06:51 9b.

Paráda a s barvama PowerCup to bude hustý...

erix7
erix7 napsal 11.07.12 v 03:32

moc pekne fotecky, super libi se mne.

Johnyk12r
Johnyk12r napsal 06.12.10 v 18:54

bomba - ty fotky z okruhu...koukám, že jí nic nedaruješ ... tak to ma bejt! ...jo, a za 10 samo

qweasdyxc
qweasdyxc napsal 07.11.10 v 12:25

tak už se tu veřejně přiznej, že jsi plechovkář a chlubíš se tu cizím peřím

ARCTIA
ARCTIA napsal 04.08.10 v 11:42