BMW R 1200 GS Adventure (2007)

Vlastník Milan GSA
Vloženo 13.6.2008
Aktualizováno 10.9.2012

R 1200 GSA kopená v čr nová protože ji tady sehnat nebylo teměř možné

je to zajimavé svezení jiné než ostatní stroje nicméně soudruzi udělali pár chyb které si musí člověk vychytat nebo draze zakoupit sedlem počínaje ruznýma krytama konče pak už je to rozhodně lepčí spotřeba dobrá dojezd na vrchovatou nadrž cca 34l je uctyhodný (spotřeba 5,6l) dost sme spolu zažily je třeba okusit jiný šálek kávy že :))

MiBl
MiBl napsal 13.01.21 v 12:06

malda81 napsal 09.01.21 v 04:13 10b.

Zdravím,mohu se zeptat, co je ten přídavný rám u hlav? K padacími rámu.. nemohu nikde nic podobného sehnat.. až na wunderlich, ale ten je jiný. Díky

Vlastní výroba , možná bych ještě někde našel nějaké komponenty z dob kdy mne bavilo se snažit z toho udělat enduro

malda81
malda81 napsal 09.01.21 v 04:13 10b.

Machuza
Machuza napsal 14.03.11 v 07:23

Pěkná brambora dávám 10b

Freeman
Freeman napsal 28.10.10 v 00:49

Siroko daleko neni nic lepsiho, takze super volba podtrzena krasnou barevnou kombinaci, ktera je mysim ta nejslusivejsi Preji stastnou cestu a bezpcny navrat... No a samozrejme za 10

Papina
Papina napsal 29.07.09 v 11:05

To možná povýšila, ale teď budu sedět doma, než budou zase nějaký peníze protože už jsem bez nich ale motorka super, tak aspoň to