Honda CBF 1000 (2008)

Vlastník magor.unplugged
Vloženo 10.6.2008
Aktualizováno 25.5.2013

tak už dosloužila, bylo s ní sqělé poježdění, ale všechno jednou skončí...

zlatá metalíza, kultivovaný chod motoru, spolehlivý stroj, skvělý brzdy

První dojmy - super

Mám ji 15 měsíců, najezdil jsem na ní právě včera 40 000 km a jsem s ní nadmíru spokojený. Přikryl jsem se s ní asi šestkrát, pětkrát při manipulaci na místě, jednou při cca 90 km v hod., škoda za 120 000 Kč.Byla pojištěna, takže pojišťovna z 83% zaplatila opravu, zbytek já. Výkon by mohla mít trochu silnější, alekrouťák i zátah od malých otáček po maximální jeje nádherný v celém spektru otáček.Nikdy mne nikde nenechala ve štychu. Teď už má vyměněnou řetězovku a 4x gumy, na konci sezony mne čeká výměna spojky. Mám k tomu originální kufry v barvě stroje, kam se mi vejde všechno, co můžu na cestě já i můj baťůžek potřebovat. Líbí se mi, že i plně naložená tahá stejně jako prázdná.

Jedinou vadu na kráse vidím v tom, že na okruhu se s ní moc nevyblbnu, protože při větším náklonu brousím stupačky a výfuk. Takže si šetřím na nějakýho staršího supersporta, abych měl vedle této krásky ještě něco, na čem se vyřádím

Jinak to samozřejmě není má první mašina, jako spousta jiných jsem za dřívějších časů jezdil na jiných - nejdřív na fichtlu, pak na ČZ250 471 (moc spolehlivá a dobrá motka), pak na půjčené Jawě 500 OHC z roku 1955 - nádherný výkon, velmi slabé brzdy. No a pak jsem se oženil, měl rodinu a tudíž přesedlal na auto. A protože mám jen jeden zadek, tak jsem motku prodal. Teď už mám syna dospělého, jezdí na yamaze 125, tak jsem se vrátil ke svý starý lásce. Jednou motorkář, vždycky motorkář. Stará láska nerezaví.

Koupil jsemsi trochu silnější strojek než byla ta číza. A těžší. Jsem totiž rád, když motorka váží víc než já

Ales600
Ales600 napsal 01.01.11 v 12:21

Zdravím pěknej kousek a dobrá volba ať slouží a zase někdy na pivku jasná 10

honda.cbr
honda.cbr napsal 07.06.10 v 09:22

Ahoj, v něděli to byla moc hezká jízda a hezkej pokec. Díky a zas někdy. Ahoj Zdeněk

BarčaXJR
BarčaXJR napsal 09.03.10 v 14:27

máš u mne jedno velké, leč bezvýznamné mínus : Proč s tím, ksakru, flákáš o zem? Není to škoda ?
Užijte si spolu moc krásné chvíle . Oba na to máte

Raduska8000
Raduska8000 napsal 04.03.10 v 21:32

Chtěla jsem Ti popřát do nové sezony jen to nej, kola na zemi a mnoho štastných návratů do garáže!!

Ben-harmonika
Ben-harmonika napsal 05.02.10 v 21:45

Pěkná motka a ta barva , tak hurá do dalších sezón s kolama na cestě a ne ve vzduchu. 10jasně