Suzuki GSF 1200S Bandit (2003)

Vlastník Eddoffec
Vloženo 6.6.2008
Aktualizováno 18.7.2012

Bandita mám asi od dubna(2008),je to skvělá mašina.Na to jak je velkej a težkej,tak má krásnej odpich(to je poznat i na gumách), na cestování je pohodlnej.Má drobný škrábance(spadl ze stojanu), jinak super stav Bocni kufry a pravidelny servis

Mám na něm najeto asi 12000km.Přestože se na banditovi musím více ,,hrbit" nez na XTZ je krásně pohodlnej,protože má širší sedlo než XTZ. Letos jsem na nem dal Chorvatsko, 1050km na jeden zatah a prezil jsem to,takze super Jsem s nim maximalne spokojen...

7.2.2009 Uz se to nedalo vydržet a musel jsem vyjet Sníh sice skoro uz neni,ale silnice je plna sterku,takze jsem musel jet opatrne. Byla to mala vyjizdka okolo 120km, v Kunstate jsem se potkal s Dawem a jeho Katusou a vyrazili jsme do Letovic doplnit palivo a pak smer Brno,museli jsme po R43jce,pac jinde jsem si jeste nedovolil Pocasi vydrzelo,super Bez zavad,masina chtla na brnknuti

darina01
darina01 napsal 16.01.11 v 09:34

Pěknej Baňďourek .Gratuluji a přeji pohodu na cestách.

trigr
trigr napsal 10.01.10 v 22:19

klasika jak cyp..pěkné zadní světlo. U mě je to za 10b

Michal_
Michal_ napsal 06.09.08 v 17:57

Skvělá mašina. Jen tak dáál. Ať to jezdí a hlavně bez nehod.

vrut
vrut napsal 10.07.08 v 15:33

cus draku do zatacek jde bandour super musis tam mit nove gumy. je nachylnel na ojete na zadku se ti udela placka a pak v naklonu to plave. skus nove a uvydis. ver mi mam uz 2 bandoura a na prvnim sem nalital 90tis KM.

spidermila
spidermila napsal 30.06.08 v 17:37

ano, Bandit
...jinak to jsem ja, co jsme se potkali na benzince v Lipuvce