Yamaha FJ 1200 (1987)

Vlastník Šťovik
Vloženo 2.6.2008
Aktualizováno 26.12.2011

nepřehlednutelna těžška mamina sice už v letech ale neda to na sobe znat kroutak jak ma byt dlouho jsem nejezdil tak sem opatrny na využití jejich maxima

zkušenosti zatim velmi male snad jeste mensi mam sni najeto zatim jen neco pres 200km takze zkoušim co mi dovoli je dost těžška ma264 kg a při me vyšce je to dřina manipulace na miste atd.. nova věc pro mne nejede kdyz je pomocny stojan v akci na po 5 jsem nato přišel marne učit se učit se

No vice či meně je po sezoně najeto 3.500km

Jsem velice spokojeny samozřejmě pneu pryč na dopo. přezuju,jednou se mi zavzdušnila spojka dolel jsem odvzdušnil no a OK,přes zimu me čeka přezuti a poohližím se po novych vyfucich pravy ma direčku a jak tovyjde tak snad ji necham fouknot do jinych barev.Neměl bych to psat ale zkusil jsem max.260 dle budiku jaka je pravda nevim ale připadala mi že ještě by chtěla jet ale ja už byl na hraně.

samo brzdy jsou slabši moto je těžške a rychle chtělo by to lepši.No k těm brzdam dam každopadně nove kotouče+desky takže to jsou plany jaky bude zavěr uvidime vše je o love.

18.3 2009 no a kotouče jsou doma teť už jenom chybí je namontovat ale musi se oteplit jelikož mam v garaži kosu.

Pneu objednane u motomiro chybí jen zajet zase ale až se otepli 22.3 2009 No kotouče vymjeněny problem-dva šruby nešly,strhnute hrany na ibbus předešly majitel je potrapil.Řešní-navaření matky ,a šup šlo to,ale je třeba šrouby koupit

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 04.01.15 v 17:28

Opticky "můj šálek čaje", přestože má moc taktů Ale tím "zátahem" připomíná moji ex-GT750 (tři do tří + KN), jak rozvorem "do rychlých oblouků"
tak téměř ideálním rozložením hmotnosti na přední a zadní kolo
Ten pohled zboku i zezadu na nádrž / do kokpitu / na řidítka prostě "žeru"
Navíc patří mezi bajky, jejichž motor snad ani nelze opotřebit, podobně jako
GSX1100 ED / ES / EF a který obvykle už nejdou do světa ...
Jinak MotoMiro můžu jedině a každému doporučit - oba moji synci
(dnes 39 a 45) odjezdili celá jejich mladá / nemajetná léta
na "Miro 2ndhandech" a to bez jediného problému !

sichal
sichal napsal 13.10.12 v 14:52

Ahoj, v ČMN jsem se dočetl o srazu FJ. Kdyby byl i příští ročník, pls dej mi vědět, moc rád bych přijel. Měj se, Šichal.

Hrobař75
Hrobař75 napsal 02.03.12 v 17:54

Vymazlená mašinka, já teda dávám přednost původnímu vzhledu (decentní dáma), ale dávám 10 bodů .

p.epanica
p.epanica napsal 16.12.11 v 23:27

Tak ať Ti to ještě dlouho jezdí v nových sezónách ...

Torque
Torque napsal 02.10.11 v 00:38

Parádní silná mašina. Ty perverzní barvy jsou fakt zajímavý!! Tak hodně šťastnejch kilásků!!
Za 10b.