Suzuki GZ 250 Maruader (2001)

Vlastník Cukrář
Vloženo 2.6.2008
Aktualizováno 10.6.2008

Když hledám v databázi tady na webu tak zjišťuju, že mám doma tak trochu exota moc lidí tady u nás tohohle drobečka nemá.

Tuhle kočičku mám jen krátce a zatím sem toho moc nenajel. Je dovezená z německa a koupil jsem ji od dámy, která ji chodila do garáže asi jenom leštit. Je v černé metalíze a vše je jak nové, i když má najeto cca 19000 km a jako znovu začínající na dvou kolech jsem spokojený už jen proto, že mi to neutíká pod zadkem. Je to ideální stroj na to, aby se člověk hezky kochal a věřte, že tady u nás v Českém ráji je čím.

p.epanica
p.epanica napsal 15.11.09 v 16:10

Tak ať šlape jak má a širokou cestu a pěknou krajinu.

CryingDragon
CryingDragon napsal 05.04.09 v 16:15

za desítku

Petr67
Petr67 napsal 06.10.08 v 21:30

Zdravím to máš pravdu na silnicích jsem ji ještě neviděl .Motor je podobný jako má honda rebel. Já mám taky suzuki ale 125 a jsem spokojený. Chtěl bych si taky dokoupit opěrku s nosičem ale chtějí za ni nehorázné peníze na to že jsou to ohnuté dvě trubkya pochromované. Chci se zeptat jestli nemáš tip kde se dá sehnat levněji? Jinak dávám 10b je to pěkná motorečka

YBR
YBR napsal 05.10.08 v 18:23

Souhlasim tady u nas okolo hradiste se je cim kochat.a na ty okresky neni potreba velky stado koni.peknej stroj