Kawasaki ZL 600 (1996)

Vlastník 105S
Vloženo 2.6.2008
Aktualizováno 25.4.2009

dynojet,k&n filtry,laďáky,rozšířený řídítka,padáky.a hlavně modrá parkovačka prostě moje eli

mám jí přes tři roky,a zatím mě nikdy nikde nenechala a neměla žádnou větší závadu.je to takovej mix čopříka a "kapoty" což mě vyhovuje,protože se s ní dá jezdit "na kochačku",ale když na to přijde,tak umí být pěkně vzteklá po úpravách má 68 koníků na kole takže už to docela jede,ale mám teď trošku problémy to zase zastavit. je to pohodovej neokoukanej čopřík,kterej překvapí..teď hlavně zvukem zatim nemam touhu měnit..nic lepšího bych v téhle kategorii stejně nenašel.

magictony
magictony napsal 25.04.12 v 17:13

Zdar, mám jí taky (asi půl roku) a tak trochu jí dávám do hezčího kabátku. Zaujal mě Tvůj komentář o laďákách... Můžeš mi napsat cos tam dal? Uvažuju o "zvýraznění" zvuku, ale nemůžu zatím najít výfuky, který by tam buď šly nebo aby jí slušely...

El_Dildo
El_Dildo napsal 02.10.09 v 07:05

Čus, vidim tě docela často a je fakt že zvuk to má super a hlavně jí docela zatápíš. Určitě se jí to líbí . Tak hodně km bez nehod

Křesťan
Křesťan napsal 05.09.09 v 19:51

Ta fotka stim gumováním je fakt ustá

RoughSoul
RoughSoul napsal 13.04.09 v 10:14

opravdu nevsedni chopper nebo jak pises spis takovy nezaraditelny mix ,vykon parada 10b

Boža
Boža napsal 01.03.09 v 17:00