renocar_unor

Yamaha FZS 1000 Fazer (2003)

Vlastník simisim
Vloženo 31.5.2008
Aktualizováno 22.4.2016

Je trochu zhuntovaná od předchozích majitelů ale vše se snad dá časem do pořádku. Jeden jí nalakoval celou na černo po pádu (někde tu je v databázi) což mě se celkem líbí tak uvidíme jak dlouho tam ten lak vydrží.

První dojmy - Solidní zátach a obratnost i když zalehávačka to neni. Ale zase z ní nebolí zápěstí.

Zkušenosti zatim nic moc. Jede to, brzdí to, a zatáčí to mnohem líp jak FZS 600. Po pádech předchozích majitelů je furt co opravovat. Nevkusnej laďák pujde snad časem dolů výměnou za něco odlehčenějšího a černějšího. Jinak předchozí majitel byl nějákej rovinkovej střelec tak zadní guma už jde taky do kopru Jinak bombička tahá to za ruce pěkně do zatáček to padá samo a myslim že pro mě ideální moto pro zábavu i cestování.

5.8.2008

Tak na moto najeto asi cca 5000 z toho cca 2000 na dovolený v Rakousku, atd. Zatim si nemůžu stěžovat. Spotřeba ve dvou v horách plně naložený kufry činila něco kolem 5,5 až 6 litrů. Po Praze ale lítá kolem 7 litrů. Zatím jsem z restů po koupi dotáhl ložiska krku řízení, narovnal překroucený vidle, vyměnil olejíček, přitvrdil pružinu, přidělal padáky a nechal vyměnit pneu. Dokoupil jsem nosiče na 3 kufry a je to cesťák jako prase. :D Akorát to něják špatně řadí v nižších otáčkách. Nejspíš ta převodovka asi dostala už čočku z těch dálničních orgií z minulosti. Furt je co opravovat a vylepšovat, ale už to začíná vypadat jako že se o tu motorku někdo stará :D

22.8.2008

Takže konečně mi přišel jinej vejfuk a myslim že to vypadá vymazleně. Ale na druhou stranu mi nedal přednost zase jeden cikán a urazil sem si o něj boční kufr a ohnul rám :( Tak snad se to něják vyrovná je to jen poslední kousek podsedlovky.

6.8.2010

Tak jsem s sebou skoro před rokem taky pěkně plácl a od tý doby najel jen pár km, protože celou zimu trvala má léčba, na jaře následná oprava a teď ještě dokupuju oblečení. Jinak motorka byla jen lehce odřená a ulomená stupačka. Odření nalakováno, a ostatní doopraveno, akorát vejfuk je trochu máčklej, ale neni to žádnej saigon, tak se s tim dá jezdit. A když už jsem jí opravoval, tak dostala novou přední bačkoru a lékárničku s technickou

hfmartak
hfmartak napsal 01.08.10 v 11:30

černá . . . není to špatné,jen to kazí ty stříbrné prvky
ale ten výfuk je fakt dost dobrej

AdamVS
AdamVS napsal 31.01.10 v 13:12

moc pěkná mašina ať dobře a dlouze slouží

markrat
markrat napsal 03.01.10 v 23:33

tak přeji aby byla jen pro zábavu a cestování a hodně
pohodových km.

Georgik
Georgik napsal 26.08.09 v 15:43

Čus, tak tu spotřebu Ti moc nevěřím... , za 7 po městě? To tedas fakt moc netaháš nebo nevim...

Dave81
Dave81 napsal 12.06.09 v 15:07