Kawasaki GPZ 600 (1987)

Vlastník Georg34
Vloženo 28.5.2008
Aktualizováno 18.5.2011

Model A3, poctivej 4-válec z roku 1987, dostal zabrat od původních majitelů, ale teď už zase vypadá jako zamlada. Klasika z doby, kdy tu jezdily podle mě nejhezčí motorky. Jsem už fakt starej...

Je tomůj první vysněnej Japonec. V těhle barvách nebyl k sehnání v celý ČR, tak jsem koupil zelenou, ale barva mi zůstala přilepená na hadrech. Teď je po laku, komplet rozebraná a opět složená. I tady platí - když chceš něco spravit, musíš to nejdřív celý rozebrat. Jasně že mi zůstalo pár šroubů. Problémů je s ní dost, od startování, přehřívání ve velkých vedrech až po držení stopy na úzkých 16" pneu. Ale je to srdeční záležitost. Teď mě čeká zprovoznění Gpz 900R a časem bych chtěl ještě Gpz 750 Unitrack. Snažím se dát dohromady stránky s prospekty, tak můžete mrknout. Zatím zdar všem podobným nadšencům GPZ.

Pro všechny, kdo máte rádi starý Kawy !! Mrkněte na moje stránky www.personalproject.cz][b]www.personalproject.cz[/b[b] , kam postupně přidávám skeny prospektů a katalogů z produkce Kawasaki.

marafzs600
marafzs600 napsal 30.05.14 v 20:20 10b.

Jsem rád, že jsem narazil na tvůj profil. Pěkná

12716
12716 napsal 30.05.13 v 12:15 10b.

Jak se GPZ600-ce vede? Dlouho nebyla aktualizována. Pěkná práce... hodně bezproblémových km v této sezóně. Za mě deset bodů za vzhled a péči.

Georg34
Georg34 napsal 18.07.12 v 11:53

Času zatraceně málo To byla jiná doba, lepší. Bylo víc času u hromady dílů a čekalo se na výsledek. Snad se zase do něčeho pustíme

streetstreet
streetstreet napsal 01.05.12 v 09:53

mám možnost s tímto nadšencem když čas a manželky dovolí prohnat tuto krásku)myslím GPZ-ku ) a šlape jak hodiny ale hlavně se moooc podařila renovace do puvodního stavu za mě 20bodu

Bbuben
Bbuben napsal 14.04.11 v 19:21

Jo a ještě parádní stránky, super čtení dík