Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník Fany893
Vloženo 27.5.2008
Aktualizováno 5.3.2009

Moje motorka ma vse original,krome brzdovych hadic a vyfuku,dal jsem pancerovky a ladak Micron.Jeste jsem namontoval male padaky a KN vzduchovy filtr.

Tahle motorka je moje 4.japonska motorka nad 600ccm,jezdil jsem na lccem od Simsona, 350ky jako snad kazdy az po CBR1000RR ,nebo Zx10r.Myslim si ze je to kompromis mezi poradnym supersportem a cestovni motorkou,protoze na jinych strojich me boleli vic ruce nezli na tomhle cbr.Posez neni take tak agresivni jako treba u Gsx R stejeneho roku.

Jezdim na ni druhou sezonu a jeste me nikdo nepredjel tak jsem docela spokojeny a na delsich trasach s pritelkyni se motorka take chova docela dobre i pri rychlejsi jizde v zatackach.

Obute ji mam na pneu Dunlop D208 a nikde me jeste nezradili i ve vetsich naklonech.

Da se na ni dat i bezproblemu koleno.Tuhle motorku mam docela v ruce a jsem s ni plne spokojeny.Zavady se mi zatim vyhybaji,kdome napraskleho lanka na priveru vyfuku,ale to jsem hrave vymenil a jezdim vesele dal.

Touringrider
Touringrider napsal 24.01.10 v 16:58

potentzni motorka... a dobra koupe diky stavu na trhu... A koukam ze na ni nejsi zadnej drobek..

At slouzi a dela jen radost

Seťák
Seťák napsal 30.10.08 v 20:44

Cau Fany, no Andy ma samozrejme jako vzdy pravdu-seš proste s tim faroškem neodolatelnej
At to poradne lita a hlavne nizko nad zemí

Dyy-R
Dyy-R napsal 19.09.08 v 09:50

Vlcisko dracisko, moc fajn chlapisko, podle ktereho se mi dobre jezdi, tedy spon chvilu, nez mi zmizi z dohledu lol A to co umi a dokaze se svym Faroskem, asik uz to nekdy delal, umi za to vzit veru pekne

sjuzuk
sjuzuk napsal 23.08.08 v 21:33

dobrá mašina i řidič a jezdí velice dobře po zadnim

kačus
kačus napsal 14.08.08 v 19:39

sympoš a pěknej chlap na sympatickým krásným stroji