Jawa 350/639 Chopper (2005)

Vlastník killer.GHOST
Vloženo 12.5.2008
Aktualizováno 6.5.2011

lehce zaostala co se tyce vyvoje a jejiho veku, presto dokaze byt pri vysokych otackach velmi svizna

jednou za cas(+/- 1 za pul roku) mi spadne 4 na neutral. Jinak jak by se dalo od choppera ocekavat, tak pri brzdeni ma predni kolo snahu o smyk...takze za deste a na pisku maximalni opatrnost a co nejplynulejsi jizda(to by vlastne asi melo platit u vsech motorek a kdykoliv). . .

Jinak koupená v poslední den svého prodeje. Poslední dvoutaktní 350 prodaná u nás. Kvůli EU nesplňuje dvoutaktní 350 emise a tak se v ČR neprodává od 1. 7. 05
Ještě 30. 6. jsem musel do Týnce pro techničák, abych stihl poslední datum a pak jsem čekal, až mi jí složí:) . . .

Za svoji kariéru získala drobné provozní vady, ale pořád je krásná a za pěkného počasí a přiměřeného stavu silnice si s ní v zatáčkách maximálně užívám...
Třeba nás někdy potkáte v pekle...každopádně probouzení a usínání netopýrů se nedá vynechat;)

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 15.05.12 v 08:28

Moc pěkná motorka . Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaký ten bod od tebe dostanu .

rraol
rraol napsal 16.04.09 v 10:35

Co říct? Sedlám ten samý stroj a rovněž spokojenost
Možná jsi na ni byl v těch hodnoceních dost přísnej - jestli sundáš ty Barumky co tam nešťastně montovali z výroby a koupíš něco lepivějšího, uvidíš ten rozdíl při brždění. Od doby co jsem to udělal se mi přední kolo neutrhlo, na origo barumkách to byl skoro denní chleba

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 15:58

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

Ladyk
Ladyk napsal 14.05.08 v 21:33

Možná trochu zaostala co se týče vývoje,ale na druhou stranu motor je prověřený několika desetiletími takřka beze změny,takže to musí fungovat a je to nezničitelná strojovna.Jinak mě se líbí všechny Jawy takže to máš za 10

CryingDragon
CryingDragon napsal 13.05.08 v 18:23