Suzuki AP 50 (1998)

Vlastník skywalker.L
Vloženo 11.5.2008
Aktualizováno 13.5.2008

Moje první "motorka", tedy malý skútr. Není proto divu, že je to taková srdeční záležitost. .-)

Malou žlutou Suzi jsem poprvé viděl a měl čest se s ní povozit přesně 16.8.2001, měla tehdy najeto přesně 970 km a sloužila mi necelých 7 let. Za tu dobu jsem najel dalších asi 6.000 km. Nebyla ani 1x v servisu, vše šlapalo jako hodinky. Navíc je to stroj v ČR značně originální, za celou dobu jsem na silnici snad ani nepotkal "sourozence". Omezovač rychlosti (továrně nastaven na 50km/h) skousl občas i 10 km navíc a z kopce byl ještě tolerantnější, ale při necelých 70 km/h už razantně zasáhl. Skútřík nebyl přesto nikdy otevřen na vyšší výkon. Osobně jsem to nepovažoval za nutné. Na popojíždění, věc to příjemná. Ostudu mezi ostatními 50kami rozhodně neudělá. Avšak vzhledem k českým silnicím, by podvozek snesl větší kola.

Prodána 13. 5. 2008

kamoš
kamoš napsal 10.07.09 v 20:43

dvoutaktní skůtry jsou dobré, dají se ladit a je snima zábava.Máme doma předchůdce toho tvého a to SUZUKI Address přímo z japonska Dobrý žihadlo, na to jaký je to prcek tak dobrá divočina

IvoSt
IvoSt napsal 21.04.09 v 22:20