Kawasaki ZZR 500 (1990)

Vlastník Jugasma
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 17.5.2008

Starší motorka v horším stavu skrývající spoustu tajemství v podobě různých prasáren od minulých majitelů.

Byl jsem tehdy prostě mladej a blbej, protože to co jsem koupil byla prostě hrůza všech hrůz. Jestli jsem najezdil tak tři tisíce kilometrů tak je to moc. Začal jsem se na ní učit a řikal jsem si, že to nemohu přežít, ta akcelerace a tak, dříve jsem nic takového nepoznal.Bylo to fajn a vyplavování adrenalinu bylo časté do té doby než začaly první problémy. Začalo to neoriginálním zadním brzdičem do kterého jsem objednal zzerácké destičky a ejhle nepasovaly. Další problém byl šedý povlak v olejoznaku který tam při koupi nebyl a byl horší a horší. To se stalo poté co jsem koupil novou řetězovku nové destičky a nechal vypískovat a přelakovat růžové disky a před tím ještě srovnat přední disk, který zapříčiňoval vibrace při šedesátce. Byly to zbytečné investice. Dal jsem motorku do servisu s tím že je asi těsnění pod hlavou tou příčinou. ano opravdu to byla příčina, ale jedna z mnoha. Na těsnění byly tři druhy silikonu z toho jak někdo snižoval hlavu a snížil jí tak že mi opravář řekl, že to snad dá dohromady abych jí mohl prodat. Jenže nejsem takovej jako ten od kterýho jsem jí koupil a tak jí prodávám na náhradní díly dodnes. To vše mě stálo i s opravami 70000kč

grosek
grosek napsal 13.10.08 v 10:47

ahoj prosimtě stratil jsem vyrobni štitek za sve kawasaki zzr 500 nemoch bys mi ho nafotit a napsat rozměry musim si ho nechat varobyt dik moc.muj email:grosci@seznam.cz ps:novy stoji 5000kč a je to dost složite tak si ho nechm udělat.

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 16:03

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.