Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník Cosmogagy
Vloženo 5.5.2008
Aktualizováno 4.8.2009

Moje nová kráska, první velká mašina po simálovi. Přivezená z domova Jawy, z Týnce nad Sázavou (díky Honzo!). Je ve skvělém stavu, a na svůj věk má najeto celkem málo km (nestočené)

Zatím jsem najel jen zhruba 500km (250km od prodejce domů a 250km kol dokola mého bydliště. Mam těsně před maturou, tak teď není moc času, ale jakmile zmaturuju tak se tachometr pěkně protočí.

15.7.2008 - tak mám najeté zhruba 3000, a stále žádný mechanický problém... prostě to jezdí super.. jen ty gumy by tam sedly lepší, ale nechám to až nejdřív na zimu, ty co tam jsou mají ještě dost vzorku... jinak je chuděrka moje trochu dodraná, tata si ju pučil a tak trochu s ní seknul na levou stranu... ale na ty šrámy to nejezdí a tak to budu řešit až v zimě.

29.7.2009 prodána po najetých zhruba 10000km.. Tak ať se ti s novou paničkou jezdí dobře.

Donardson
Donardson napsal 25.10.10 v 20:41

pěkná

motocrossar14
motocrossar14 napsal 13.11.09 v 14:43

mooc krasna motorka, preji hodne KM bez nehod

enusim2
enusim2 napsal 30.06.09 v 09:02

Taky sem ji ted o vikendu pujcil tatovi a pri otaceni mi ji polozil na levouá stranu,nastesti se nic nestalo a ty sramecky co pribily poznam jen ja,bylo to v nulove rychlosti:D ale nedam ji uz z ruky

istonbike
istonbike napsal 22.06.09 v 15:33

Er5 tak jedině pěkná Jak vidím to modré plexi tak mě to pořád láká jen se nemůžu rozhodnout který model za desítku

CZJawa
CZJawa napsal 22.06.09 v 15:32