Kawasaki GPZ 900 (1988)

Vlastník ricci9
Vloženo 30.4.2008
Aktualizováno 30.4.2008

Co dodat moje první velká motorka, ze který mám velkej respekt

Tak jezdím na motorkách od nějakých osmi let. Vystřídal jsem toho spoustu, od nějakejch pincků až po Jawy 250 na který do dnes nedám dopustit, protože pořád dva kousky vlastním. Zkušenosti z GPZ zatím moc velké nemám, vlastním ji teprve týden, mašina je v dezolátním stavu a je na ní hodně práce, musí se udělat těsnění pod hlavou, vyřešit sprasené vedení výfuku a spousty dalších drobností, většiny kapotáže k ní nemám tak ji postavím asi jako street. Jinak přece jenom jsem ji maličko musel protáhnout když jsem ji kupoval a moje první dojmy, má velice slušný zátah už od nízkých otáček, vyšší otáčky jsem bohužel moc neotestoval, protože se občas zatím dusí, párkrát se mi chytla a pro mě jako začátečníka to byl docela nářez. Jinak kdyby náhodou měl někdo v garáži navíc nějaký díly na tuhle mašinu, tak by se mě určitě hodily, tak kdyžtak písněte a nějak se domluvíme.

Sinfected
Sinfected napsal 13.05.08 v 21:24

Ahoj koukam ze na ni budes mit hodne prace. Taky mam GPz nove, tak kdyby sis chtel nekdy vymenit zkusenosti, nebo az ji budes mit v cajku projet, dej vedet:) Jinak kdybys nahodou nemel manual, muzu ti nekam uploadnout anglickej.
Kazdopadne at jde prace od ruky a pak dela jenom radost

Pabol
Pabol napsal 13.05.08 v 08:51

Potřebuje dodělat ale jinak dobrý.Jen nevím, jestli zrovna z tohoto typu lze udělat streeta. Možná tak naháče vzhledu ZRX apod.,ale na streeta je to dlouhý, těžký a ani brzdy nejsou úplně to pravé.Jen ten motor, ten je fakt gut.Tak hodně štěstí!

otajs-ZX9R
otajs-ZX9R napsal 06.05.08 v 23:32

Tak ať se ti daří a práce de od ruky