Yamaha FZ 750 (1991)

Vlastník tom007
Vloženo 25.4.2008
Aktualizováno 13.5.2009

Šestá Tomova máša, z 1991, červené barvy

Koupili jsme ji v dubnu 2008, vyměnili jsme olej, brzdovku agumy a sloupli nálepku FZR 750 :D . Zatím s ní není nic najeto, uvidíme, jak se babča vybarví.

Tak FZ jede jako drak, příjemně nás překvapila, akorát jsme si nedávno mysleli, že je rozbitá a objednali servis. Cukala, chcípala, prostě nechtěla jet. No a až došel úžasný benzín z dálnice D1z úúúžasné Benziny Verva drahý jako pra... a natankovali jsme u nás na venkově, je zase vše OK a ušetřili jsme pár tisíc :D bylo to pouze tou srágorou, co jsme ji chuděře nalili...

A je to tady, tak máme pitbike a FZ musí do světa :D musíme konstatovat, že na svůj věk je to stále štramanda, i když jsme toho zpočátku báli, překvapila...příjemně

Tak jsme letosv dubnu2009 FZ poslali do světa, snad na ni bude nový majitel hodný a ona mu bude na oplátku dobře sloužit.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.02.09 v 17:09

Luxusní stroj
Parádní klasika

majkys
majkys napsal 02.01.09 v 09:00

Parádní efzeta, to sloupnutí původní nálepky "určitě" přidalo na kráse : Jo benzín je mrcha, zkus obyčejný B91, má více olova,ale starší mašině chutná. Přeju pohodu na cestách a vždy jen svisle! Za 10 ahoj Majk

vaco
vaco napsal 01.05.08 v 22:02

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

Heršpitz
Heršpitz napsal 25.04.08 v 22:25

Já ti dám babička! Kolik je tobě??? U mašin a holek se to tak přece nebere Záleží hlavně na tom mase co se na ni vozi Tak se o ni pekne postarejte a ona se vam urco pekne odvdeci