Suzuki GSX-R 1000 (2001)

Vlastník *nuclearB*
Vloženo 14.7.2003
Aktualizováno 18.2.2013

GSXR 1000 ...je třeba ještě něco dodávat? ...asi jo

Honda CBR 954RR Fireblade: nepadla mi do ruky a př.kapotáž moc nechránila.

První dojmy - Příjemný posez , skvěle padla do ruky a všechno bylo takové perfektně doladěné. Masakrální zátah do nekonečna se vytáčejícího motoru mě naprosto uchvátil. Oproti TL to byl rozdíl dvou tříd. Ale opět slabá stránka byly brzdy. Ty při sportovní jízdě zvadly a člověk musel brzdit skoro podrážkama ;-)

Doplňky na motorce - Pancéřové hadice, padáky, KN filtr, otevřený výfuk, sportovní plexi.

Poslední speciál od Suzuki na kterém můžou jezdit v pohodě dva lidi. Kupovat novější sportovní motorku nemá smysl, jsou to vyhozené peníze. Pořád to bude mít sedačku ,řídítka a dvě kola, tak proč?

A zkušenosti? Od 30tis už do toho jenom cpete prachy ,aby to jakž-takž dávalo

Dal jsem na ní tři sezony a vyzkoušel úplně všechno, co se s tímhle bikem dá dělat. Kromě řádění na okruhu na ní mohou skladní lidé i cestovat. Vaky na strany, na nádrž , stan a přítulkyni s sebou. Jo i takhle to můžete naložit a pořád si ještě v pohodě dávat Alpské průsmyky. Spotřeba při turistickém tempu se i s takhle naloženou motorkou klidně pohybuje kolem 6,5l. Pokud netrávíte víc km na okruhu než ježděním po památkách, doporučuji nemontovat sportovní plexi. Sice to hezky vypadá, ale jízda v sedě nad 140km/h je dost vopruz a pokud máte větší tankvak, zažijete turbolence ,co vám ve 180 sundaj helmu z hlavy.

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 16.02.10 v 20:06

ať slouží máša bez nehod

Adry
Adry napsal 03.01.10 v 16:46

Pěkná klasika všech klasik a pěkně na ní lítáš tak pohodu v sedle a dávám 10B a dobře napsanej profil

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.01.10 v 21:54

Mooooc pěkná

Elvis
Elvis napsal 12.08.09 v 10:01

Ahoj, mrkni na videjko, měla by se tam objevit i tvá super mašinka:

aifel202
aifel202 napsal 05.05.08 v 22:14