Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník dangerosejim
Vloženo 16.4.2008
Aktualizováno 31.1.2013

Kawasaki z750s jede super, rok výroby 11/2005. Moje první velká moto tak snad nebude poslední ) Výkon 110 kobyl je poměr znát. Dá se jezdit cestovně a rekreačně ale jakmile povolí pravá ruka výkon je dostačující i na sportovní jízdu.

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Yamaha FZS 600 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly poněkud rozpačité, protože osedlat hned na rozjezd takovou porci výkonu byla odvaha. Nejednou mě málem sundala ze sedla. Jinak motor táhne dobře a nad 7 tisíc otáček nitro :-D. Samozřejmě svoje mouchy má ale...

Stroj mne zaujal na první pohled, nikdy jsem o této motorce neuvažoval, ale když jsem si na ní sjel musela být moje. Proti Fazerovi nebo Hornetovi rozdíl.

Na motorce mám najeto 30 000km z toho jsem osobně najel cca. 15 000km. Motor je dostatečný i na sportovnější jízdu,(jízdou se dá stačit i supersportům) ovšem posez na motorce je stavěný na jiné ježdění. Brzdy jsou trochu slabší ale na moje jezdění je vše plně dostačující. Je pár věcí které za jízdy obtěžují ale nemůžeme čekat vše dokonalé. Například vibrace kolem 7 tisíc otáček - pokud jedu delší dobu v rozmezí těchto otáček nemohu se půl hodiny zbavit "mravenců v ruce.
Další věc je šílené sedlo, které si chci nechat přešít a tím vyřešit i vizuální věc stránky. Sedlo je nepřirozeně naklopené dopředu, výrobce si asi myslel, že když někdo vezme za heft aby nesklouzl dozadu . Jenže při normální jízdě člověk neustále naráží na nádrž nemluvě o jízdě ve dvou.
Ale člověk ve finále takové věci odpustí, sedlo se dá přešít na což se chystám. Jinak loni na jaře jsem udělal obměnu vizáže, tedy teprve jsem začal. Nádrž dostala novou tvář a chci ještě dál pokračovat již zmíněným sedlem a dalšíma blbůstkama. Tady jsou nové fotky :

vrbap
vrbap napsal 30.10.08 v 12:31

.na tehle masine jsou krasne snad vsechny barvy, sam mam cervenou, v cerne vypada take velmi dobre. Navic si myslim, ze tomuto typu nejlepe slusi puvodni, nevytuneny stav.

Ady.A
Ady.A napsal 12.06.08 v 09:26

No jo to by bylo, aby si si s někym nenapsal co? SSSS

dangerosejim
dangerosejim napsal 24.04.08 v 19:30

jj hlavně opatrně, a že jsem vybral dobře doufám

Ladinzx10r
Ladinzx10r napsal 24.04.08 v 11:10

zdravím krajane dobře jsi si vybral tak hlavně opatrně

Ninjista
Ninjista napsal 18.04.08 v 23:23