Honda XR 125 (2003)

Vloženo 8.4.2008
Aktualizováno 23.12.2012

Dolní radechová,MOTOŽABÁK,

Vloženo: 27.01.2010, Uskutečněno: 27.01.2010, Zhlédnuto: 5x

tadum si přesně nepamatuju, ale bylo to o letních prázdninách v roce 2009.Kdy sme se z kámoše rozhodli, že pojedem na sraz který se konl v obci Dolní Radechová okres Náchod. Srazt sme měli na 8hodinu raní v Turnově na náměstí.
Cesta probíhala poklidným tempem, až nás zhruba ve 1/3 cesty zaskočili silničáři kteří opravovali vozovku a silnice byla plně uzavřená. Měly sme navýběr, buť se vrátit 10km zpátky nebo to vzít přes pole louky. Odpověď byla jednoznačná, protože všichni měly 4t endura. Po navrácení se na silnici sme pokračovali v jízdě směr Dolní Radechová.
Do cíle sme dorazili mezi 10-11 hodinou dopolední. Zaplatili jsme symbolickou částku tušim že to bylo do 200kč a v jeli do areálu, ktrý byl vytvořen na místním fotbalovém hřišti.
Když sme se rozkoukali, postavili jsme stany a šli si dát něco dobrýho k jídlu. Měly klasický jídla jako je guláš, globása, huře a nemohlo chybět ani pivo(samozdřejmě nealko, čekala nás spanilá jízda).
Když jsme se nadlábli tak okolo 13:00 jsme se začaly schromažďovat na spanilou jízdu, která vedla do nedalekého hasičského muzea. Tam jsem pobyly zhruba hodinku a jelo se zpět.
Při příjezdu začala zábava,hrála kapela, pivo teklo proudem( už alkoholický :) a tak se povídalo, koukalo na místní výstavu veteránu a hrály se různý soutěže.
První soutěž byla hod sudem do dálky.( tam jsme se moc dobře neumístili.
Druhá disciplína byla střelba ze vzduchovky na nějaký plechovky nebo co to tam bylo,ale zde zazářil náš učastník Landič který si vystřílel flašku něčeho průhlednýho :D
Třetí a zárověň poslední a nejatraktivnější soutěží byla jízda na kole tzv. SKLÁDAČCE, která měla ovšem opačný zatáčení. ( zatočíte doprava a kolo vám zatočí doleva) nikdo nebyl schoný ujet vís jak 1,5m, ale opět zazářil náš člověk Landič, který na tom kole začal jezdit jako na normálním a vysloužil si triko Motožabáku, který nedostane jen tak někdo.
No a po soutěžích následovala už jen živá kapela, pívo, ženy, zpěv a zábava.
Ráno jsme se probudily do slunného dne a když jsme se probudilo tam asi jen 6stanů, z toho 2 byly naše.
Zbalily jsem stany, uklidili po sobě a vyrazily směr bezínka, protože všichni měli neskutečnou žízeň a hlad. Na první benzínce sme se nasnídali a jeli směr Turnov a Jablonec nad Nisou.
Cesta probýhala velmi klidným tempem, našel rychlost se málo kdy přehoupla přes 80kmh, koukali jsme po okolí a krásách České Republiky a taky jsme ušetřili za benzín protože tímto stylem jízdy se moje spotřeba na plně naložený 4t dváce, která musela víst semnou 120kg pohybovala na hranici 3l/100km.
Přijeli jsem do Jablonce udělali poslední foto rozloučili se a odjeli každej domu.
Večír sme si všichni psali jaký to byl nádherný víkend a že za rok tam pojedem na 100% znova, ale bohužel sem se letos (2010) dozvěděl,že to vypadá špatně s tímto srazem a že není vůbec jistý jestli se uskuteční :(

• Lipno

Jsme parta mladých motorkářů kteří sedlají , prozatím 4-taktní enduro dváci. Jezdíme na různé moto srazy, akce a společné vyjížďky po okolí našeho domova. Ale jednoho dne jsem si řekl, že by to chtělo nějakou vetší akci

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.01.2010