Honda XR 125 (2003)

Vlastník wáca
Vloženo 8.4.2008
Aktualizováno 23.12.2012

125ccm,8,5kw,4t,OHV,vzducháč.Pár doplňků jako sou chrániče páček,polepy,širší pneu,jinej vejfuk a zvednul sem to.

První dojmy - Po simsonu to byla střela a dobře jsem se s ní zžil. jezdila za 3l/100km, lehká, nenáročná na udržbu. Na mě trochu malá, ale to se vyřešilo, jinak parádní motorka, kterou bych si klidně koupil jako druhou na ježdění do práíce a po městě

Pohodová motorka jak na silnici tak v terénu, skvělí jízdní vlastnosti, v určitých ot. skvělý zvuk a velký plus dávám spotřebě,prostě 4t.

Já sem s ní najel už 10tiskm bez jediný závady,jel sem s tim i ve dvou do Liberce ale to bylo taky poprví a na posled.Né že by to nezvládla naopak přijel sem do LBC a hned sem jel zpátky,ale tahle motorka je spíš dělaná na projíždky po okresech a né po dálnicích.

Jediný 3 věci které mi vadí jsou: 1.-malý výkon,u tak nový motorky mohl být klidně 11kw ale stačí to. 2.-mohli to udělat o pár centimetrů vyžší. 3.- no a to přední světlo taky není žádný zázrak. dvou vlákno 35w

Jinak není nic co bych jí vyčet,máme spolu najeto neco přes 10tiskma za tu dobu mě toho hodně naučila(i to jak se padá na trávě a i na silnici )

Neměl sem s ní žádnej vážnej defek,jenom když mi spadnul řetěz tak mi rosekal kryt na primárním kolečku řetězu,ale už mam novej za 800,- z Hondy.

Myslel sem že s ní vydržim do 21,ale chytla mě silnější kubatůra takže po dokončení školy se uvidí co dál,nejspíš Transalp 600,nebo náký cestovní endurko a časem muj sen Honda XRV 750 Afrika Twin.

wáca
wáca napsal 14.12.12 v 16:54

rád na ní vzpomínám, jestli budou finance rád bych si jí koupil jako motorku do města a do práce

VanDam
VanDam napsal 17.02.09 v 14:52

taky sem měl XRko...dobrej stroj jen škoda toho malýho výkonu ale na vyblbnutí jak dělaný

Kubiš01
Kubiš01 napsal 12.04.08 v 11:29

vypada dobre hodne km preju

Kenyy
Kenyy napsal 10.04.08 v 06:50