Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník BikeZ
Vloženo 6.4.2008
Aktualizováno 9.10.2011

Koupil jsem ji novou v červenci 2007. Původní stav. Pouze padací rám SW - motech. Výkon 63kW

Motorka jede na 650 opravdu pěkně. Motor je prostě super. Dobré brzdy a solidní podvozek. Není to zrovna trhač asfaltu, ale jako universální stroj je dimenzována náramně. Sedla mi do ruky téměr okamžitě. Splnila přesně to, co od motorky očekávám. Dojíždění do práce, víkendové vyjížďky, jednou za rok dovolená. Všechno zvládá na výbornou.

Někdo by mohl za nevýhodu považovat větší hmotnost. Mě to nevadí. Je to znát jen při manipulaci na místě. Jakmile se rozjede je vše O.K. Zase je to kus mašiny a to mám rád. Není to takový drobeček jako většina dnešních šestistovek.

Za nevýhody považuji tužší sedlo. Po cca 150km docela bolí pozadí. Také kvalita lakování by mohla být lepší. Nádrž se od kalhot ošoupe až příliš brzo a škrábanečkům při mytí se člověk těžko vyhne. Takže voskovat !

1.5.2009 po 24 000km jsem stále spokojen, závady žádné, motorka funguje výborně.

K motocyklu přikoupena cestovní výbava v podobě originál kapotky Suzuki, bočních kufrů Givi V35 a navigace garmin nuvi 550, takže stačí nastrojit a z naháče je prima cesťák.

12.4.2011 Motorka prodaná. Stav tacho 37700. Byla pro mě srdeční záležitostí. Sloužila dobře. Tak ať dělá novému majiteli jen radost tak jako mě.

Dan_Viper
Dan_Viper napsal 20.03.10 v 21:02

Černá tomu naháči sluší 10B. I tobě hodně šťastných km a čau někdy na silnici.

AxemanX
AxemanX napsal 09.02.10 v 19:52

Pěknej Banďour, při vybírání čím si splnit sen byl taky v užším výběru, ale nakonec vyhrálo CéBo. Přeju pohodu na cestách a hodně šťastných km.

Pavlusha
Pavlusha napsal 06.01.10 v 19:37

Moc pěknej naháček.Dávám 10ku

Květáček
Květáček napsal 13.12.09 v 18:55

Nádhernej stroj taky o něm uvažuju, ale ještě rok budu muset kvůli rodičům jezdit na 125 a potom se uvidí
btw dávám 10b.

Pája13
Pája13 napsal 24.11.09 v 18:27

Jojo.Šlape jako hodinky.Díky.Ať taky fachčí bez problému.