Kawasaki GTR 1400 (2007)

Vlastník GTR
Vloženo 5.4.2008
Aktualizováno 4.8.2009

Má najeto 1500km,takže zatím vše v originálu z výroby.

Po ujetí 1500km je asi brzy na nějaké závěry. Mohu však potvrdit chválu z testů na jízdní

vlastnosti.Například stabilita v náklonech je úžasná.Pro mnoho lidí je to na první pohled

neohrabaný autobus,ale pouhé klamání nepřítele.Ve chvíli,kdy na ní sednete a rozhodnete se pro ostrou sportovní,zjistíte,že se chová,jako lehký silniční sportovní stroj.

11.7.08 jsme se vrátili ze Sicílie,přesně 14 dní na cestě a 5tis.km ujeto. Po takové porci

kilometrů se již dá hodnotit. Nebudu motorku opět chválit,protože bych se opakoval,ale

opravdu vše fungovalo na jedničku, a to včetně spotřeby. Celkový průměr byl 5,45l/100km,

při rychlostech okolo 140km/h,místy i 200. Jediné co se dá vytknout jehorký vzduch od

ventilátoru chlazení,který běžel při každém snížení rychlosti. No není divu,když teplota vzduchubylapravidelně 38st. Na závěr jen dodám,že Sicílie je krásná země a žijí tam báječní lidé,kteří mají s Italynaštěstí společný jen jazyk. Všem motorkářům co milují dálky,můžu vřele dporučit. Přeji Vám všem mnoho šťastných kilometrů krásné zážitky z

cest,jako máme my s manželkou.

24.3.09 V únoru letošního roku jsem si nechal předělat sedlo s gelovou vložkou ve firmě Bagster(Francie). Na původní skořepinu sedla to stojí 8400,- což není tak zlé,při porovnání s gelovými polštáři,co se montují na povrch sedla, a který stojí jeden 3500,- a ještě to je jak pěst na oko.Míru pohodlí zatím nemůžu posoudit,jelikož jsem letos ještě nevyjel. Ovšem po najetí nějakých km,dám určitě vědět o pcitech mého pozadí.

Červen 2009 byl měsíc testugelového sedla mého GTRa. Po projetí celé Francie

od Normandie až po Monte Carlo,ho doporučuji všem majitelům této motorky,kteří

jezdí delší štreky. Nejen pohodlí(otlačený zadek)aleměl jsem pocit i že se mi tak

nepaří zadekv horku. Najeli jsme 5079 km za 13dní a opravdu pohoda. Všem

motrkářům přeji mnoho šťastných km a případné dotazy rád zodpovím.

zolino
zolino napsal 23.07.17 v 10:24 10b.

ahoj shanim kod a spravny nazov na farbu mam 2009 asi tmavo modra v technicaku cierna neviem

JaMi1
JaMi1 napsal 20.09.16 v 22:28 10b.

Ahoj.
Pěknej stroj,takže hodně šťastných kilometrů.

petan-xjr
petan-xjr napsal 06.10.09 v 20:34

je to nádherná krasavice takže za deset

Oilman
Oilman napsal 28.03.09 v 16:02

Ahoj,jak to gelove sedlo odzkousis,dej vedet. Eventualne bych uvital i fotku pro inspiraci.

Simír_01
Simír_01 napsal 07.10.08 v 20:36

Zdravím Tě, skvělá volba. Taky bych ji mohl, hlavně ten podvozek. Škoda, že není někde předváděčka, chtěl bych to porovnat s STX, na kterém už mám něco najeto.