Honda CB 750 (1983)

Vlastník navi.g
Vloženo 2.4.2008
Aktualizováno 1.9.2012

Těžký, ale pohodlný cesťák pro "starého pána", navíc s vazbou na období rané dospělosti.
Typ RC 04 E, Varianta 750 F. Všem děkuji za příznivé ohlasy a rady, manuály a pod. vyvážím vděčností, trochou bílého či červeného...

Dobrá na vyvážení zadku, potulky po okolí i pro občasné zadivočení. Má však nectnost - těžký start po delší době (14 dnů a více). Děkuji Lukemu za obrázek stroje Fredieho Spencera - jsou to opravdu nádhery a také za lekci historie.

a kamarádom - né abyste ňa včíl zvali na projížďku a netrubte na mňa, jezdím včíl se čtyrkolků s nejvzácnějším nákladem - kočárkem s miminkem, holt děda...
A jak jsem tvrdil, že ji neprodám nebo nevyměním, tak asi ano. Stárnu a zdá se mi, že pro mne nějaký maxiskútr bude lepší, možná některý Burgman (400 či 650) ?

Imre
Imre napsal 02.01.14 v 20:38 9b.

Nádherná zachovalá, luxusní klasika

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.01.14 v 20:39 10b.

Nádhernej kousek
Mám menší sestřičku
10b

Rubi
Rubi napsal 01.02.11 v 15:33

Díky za komentář a musím říct,že mně z Victorky záda opravdu nebolí/ani zadek/,je velmi pohodlná. a barevnou kombinaci máme tak nějak stejnou.Bílá je dobrá. 10b

LiborL.
LiborL. napsal 26.01.11 v 19:46

Jednoznačně 10b. Pro tyhle motorky mám slabost a jednu už mám doma. Ale tahle barevná kombinace je podle mě ta nej.

George1P
George1P napsal 23.03.10 v 23:19

krucifix, odhalil jsem tě , že mě to nenapadlo. Už se těším až si krasavici prohlédnu.