Aprilia SL 1000 Falco (2002)

Vlastník pepek9
Vloženo 2.4.2008
Aktualizováno 14.3.2011

Falco prodáno v únoru 2011. Hodně těžko se s ním loučilo a určitě budu hodně a rád vzpomínat!

Dovezl jsem jí sám v březnu 2008 z Itálie od majitele, pro tuhle možnost jsem se rozhodl, po tom co jsem jich tady pár objel a nejenže byla nabídka omezená, ale samá rachotina

Po třech sezónách mám najeto přes 19000km a absolutní spokojenost!! Myslím, že to je motorka přesně pro mě. Takže jedinou vadu co bych na ní vytknul, je to, že se už nevyrábí.. :(

Trochu mě překvapilo, že na dvouválec je zátah až tak od 4500 ot./min. Do té doby nic moc.. Sranda ale začíná přes 6tis ot/min :) Nejoblíbenější kvalty jsou : 2,3,4 - 3,2 a znova a a znova !! :)))

Takže jí prostě sedí alpský silnice a italský sluníčko! Parádní svezení a docela i pohodlný cestování. Univerzál mezi sportem a cesťákem , řekl bych.

Ještě se mi v šuplíku válí Powercommander, tak snad to tam brzo dám.

Motorka po podzimním lehkém pádu dostala novej kabát a tak nějak celkovou generálku, teda kromě motoru. To přijde až s vyladěním na brzdě.
Nový laďáky Creptus, teda dámy a pánové, nepřejte si jet za mnou )) Strašnej hukot.
barvičky mi dělal Martin Kopal z dssport.cz a patří mu obrovský dík !!

Falco připraveno na novou sezonu 2010 v nových válečných barvičkách . Snad se líbí, i když je mi to fuk, mě se líbí hodně

comptom
comptom napsal 09.05.17 v 15:52 10b.

Jak nemam rad prestrikane moto, protoze je to casto bastlirna, tak tohle je opravdu exkluzivni, moc povedeny. K Falcu gratuluju,taky mam a myslim,ze jsem vybral dobre :)

aikon1
aikon1 napsal 24.10.11 v 10:22

Ty barvy nemají chybu a poznámka V60 už vůbec ne 10b.!

vaaclav
vaaclav napsal 26.04.11 v 00:46

Tak tohle je bomba. Vždycky jsem řikal, že Falco je nadčasová motorka, ale tohle jí posouvá do dalšího levlu

sedlon
sedlon napsal 06.02.11 v 21:09

Krasavice 10b

Black-rider
Black-rider napsal 27.10.10 v 08:53

tak to je mazel, moc pekna