Kawasaki VN 750 (1994)

Vlastník BaluJarda
Vloženo 31.3.2008
Aktualizováno 8.6.2009

Vloženo: 07.10.2009, Uskutečněno: 07.10.2009, Zhlédnuto: 17x

V sobotu 3.10.2009 jsem uspořádal v restauraci PRIVAT GRILL PODZIMNÍ VYJÍŽĎKU A ROCKOVÉ POSEZENÍ .
VYJÍŽĎKA– Hovorčovice , Měšice , Kostelec n/L. , Všetaty , Byšice , Řepín , Nebužely , Mšeno , (čerpací stanice,zastávka na kávu) Katusice , Boreč , Bezno , Chotětov , Dolní Slivno , Mečeříž , Kostelni Hlavno , Konětopy , Dřísy , Ovčáry , Kostelec n/L. , Brandýs n/L. , Dřevčice , Vinoř , Přezletice , Veleň , Třeboradice a CÍL opět Hovorčovice ! ! ! Ujeto 134 km,celkem nás jelo 38 .
Tady v restauraci Privat Grill nám připravili výborný guláš !!!
Po jídle jsme šli uklidit naše mašiny a hurá zpět do Hovorčovic,kde pokračovala ROCKOVÁ ZÁBAVA.
Večer nám zpříjemnily kapely :
„ DESMODUS ,CULTIVAR A SOUBOJ S PAMĚTÍ“
Foto z této akce nejdete v galerii na mém webu : BALU

• POKOJÍČEK PRO MAZLÍKA A DVĚ SEZÓNY NA DRAKA

Ahoj přátelé a kamarádi, tak jsem se po delší odmlce odhodlal zase něco málo napsat ;-) . Odmlka byla ze zdravotních důvodů Měl jsem problémy s tlakem a když jsem se z toho vyhrabal,tak mě chytly záda :-( . Mám vyhř

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.03.2015
    Uskutečněno: 18.03.2015
  • 5.7. až 8.7. 2012 PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA MOTORCE

Od 5.7. do 8.7.2012 jsme jeli s rodinami na prodloužený víkend. Já,Karel a zeťák Vojta jsme jeli na motorkách,manželky jely autem. Jelo se do Hrádku nad Nisou,do autokempu KRISTÝNA Jiránek (http://www.kempkristyna.cz/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • 23.6.2012 5.ročník ROCK KODIAKA

V SOBOTU 23.6.2012 SE KONAL 5. ROČNÍK "ROCK KODIAKA" VE SLUHÁCH NA HŘIŠTI.TENTO ROČNÍK BYL OPĚT NA PODPORU VOZÍČKÁŘŮ.KONKRÉTNĚ TO BYLO PRO CENTRUM " REHAFIT " (Rehabilitační centrum pro tělesně postižené). LETOS SE PŘED

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.07.2012