Honda VFR 750 (1986)

Vlastník motr
Vloženo 29.3.2008
Aktualizováno 29.3.2008

V originál stavu, v současnosti najeto 76000 km. Využívám ji především k dlouhým cestám. Vybavení : 1x kufr, Lojzo tašky a tankvak.
Originální stav, za 3 roky to bude veterán.
1x závada - regulátor napětí, jinak super

Jezdím především dlouhé trasy, každý rok vyrážím po Evropě, zpravidla sám, Loni jsem jel za jeden týden okruh z Vyškova do V. Británie, dále do Dánska a přes Německo zpět, celkem 4500 km za 7 dní.

v roce 2006 jsem vyměnil regulátor napětí, dal jsem tam regulaci od Igni Tech. zatím spokojenost.

Letos nevím jak a kdy vyrazím , jelikož jsme koupili byt a udělali rekonstrukci, normálně by za to byla nová VFRka. Navíc se mi srazila kombinéza asi o 7 kg, jak jsem zjistil po zimě. Zkusil jsem na akci v Lidlu koupit kombi z kordury, ale navím jak to bude pasovat k motorce. Zatím jsem měl kombi koženou

ladazuki
ladazuki napsal 11.07.12 v 00:24

zdar,supr stroj,mam 93ojku, celou jsem ji zrestauroval,a su s ni fakt spokojenej,tak hodne odjetejch kilometru a hlavne kolama dolu, zdar

janastk
janastk napsal 04.06.11 v 22:39

no na svuj vek je tvoje masinka fakt hezka...i v Zatcanech si nezadala s mladsima krasavicama...tak jestli ti to vyjde,radi te uvidime v Breclavi... a pro tebe a masinu 10tka a

bosik
bosik napsal 26.07.09 v 15:40

Je to mazel, hlavne ji neprodavej VFR je srdcovni zalezitost jak jsme poznal na vlastni kuzi
Hodne km bez nehod

MáraVFR1986
MáraVFR1986 napsal 16.05.09 v 12:06

Přeju pohodovou sezonu s babičkou VFRkou. Mára

Víťan
Víťan napsal 26.03.09 v 21:23

Stále krásná kámo.
Jezdi moc opatrně a brzy ahoj u nás.