Honda FX 650 Vigor (2001)

Vlastník tomas.kada
Vloženo 27.3.2008
Aktualizováno 3.3.2009

Hondu mám od minulého podzimu(rok 2007)Zatím jsem velice spokojený.Překvapila mě výměna oleje po 3tis. km.Jinak doporučuju vyhřívané hefty!

Jezdím každý den do školy a zpět už 4. rok, to je přibližně 30km. Začínal jsem se Suzuki DR 125 a byl jsem naprosto spokojený s nízkou spotřebou a náklady na údržbu.Najel jsem asi 20 000km za 2 roky. Nyní vlastním Hondu FX 650 Vigor.Jezdím opět pravidelně každý den, za každého počasí.Plánuji cestu do Jižních Čech, možná do Německa, zajezdit si po dálnicích.Honda mě překvapila s horším startováním za studena, s drahým vzduchovým filtrem (cca 700Kč) a vyšší spotřebou. Ovšem u tak vysokého obsahu se není čemu divit..Naopak klady motocyklu bych jmenoval: dobrá akcelerace, snadná manipulovatelnost, vynikající přilnavost pneumatik k vozovce a možnost velkého naklápění do zatáček.Na motorku jsem přidělal zadní nosič, který si také velice chválím. I za tak krátkou dobu mám naježděno přibližně 800km a bez nehody, které se snažím předejít, protože Hondu mám z dovozu z Německa bez jediného škrábance!

Jinak jsem byl se svojí mašinou na výletě do Jižních čech.Je to jen 300km, ale překvapilo mě sedlo, které je velice příjemné a dá se ujet v něm spousta kilometrů.

Na podzim 2008 jsem musel vyměnit zadní brzdové obložení, což je dražší o polovinu jak na automobil, takže doporučuji brzdit jemně.=)

biker-fox
biker-fox napsal 02.10.15 v 22:01 10b.

Ahoj, koukam po Vigorech a narazil jsem na tebe. Tak to uz jsou v Jablonci dva, pokud ho jeste mas Jinak ja dostal od predchoziho majitele instrukci, ze pokud delsi dobu stoji, chce to pred startovanim navahnout ho na levou stranu. Ja to tak delam, protoze mam mezi jizdama dlouhe prostoje a snad to i funguje...starty bez problemu.

p.epanica
p.epanica napsal 11.09.11 v 00:57

Drž se ...

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.03.09 v 22:33

Pěkná motka
To je nějaká príbuzná Domíka ?

Mexican
Mexican napsal 11.04.08 v 02:33

Pěkná Já měním polosyntetiku olej po 5000km a ten vzduchový filtr po 10000km,ale prej ten vzducháč v normálních podmínkách vydrží i dýl,záleží kde jezdíš

houby
houby napsal 28.03.08 v 22:01