renocar_unor

Vlastník 103kuba
Vloženo 23.3.2008
Aktualizováno 12.3.2015

NA prodej!!!Je to živá 80tka která jede pořád dokaď nedojde benzín

První dojmy - S touhle motorkou sem moc zpokojenej, má krásnou spotřebu kolem 3 až 4,5litru. Jede krásně svižně, člověk se na ní nenudí a hlavně se na ní nic nesere, alespoň mně.

S touhle motorkou sem moc zpokojenej, má krásnou spotřebu kolem 3 až 4,5litru. Jede krásně svižně, člověk se na ní nenudí a hlavně se na ní nic nesere, alespoň mně. Maximálka kolem těch 100 ale musí se člověk celej schovat za plexi a musí být trošku delší rovinka. Jinak jízda ve dvou je pohoda, ma tak silnou jedničku že vyjede snad všechno i ve dvou. Posez neni zrovna nejpohodlnější ale zase si člověk přijde už jako závodník a ještě jedno veliký mínus ale zároveň plus pro brzdy hlavně předí dvoupíst tokico je to, že když se jede ve dvou a trošku protčejc se zabrzdí tak spolujezdec se na vás namáčkne a máte pocit že z koulí, který se vám drtí o nádrž budete mít kaši. Jízada ve dvou sice neni pro motor nic co by nezvládal ale pro řidiče je to ještě menší pohodlí, protože se spolujezdec o nej trochu opírá a on musí rukama stále držet velkou váhu a ruce rychle bolí. Takže jestli někdo chcete tuhle motorku koupit a chcete se na něco zeptat tak mě klidně můžete kontaktovat. tato suzuki JE NA prodej 15000,- V TP 50ccm > menší pojistka, dobrý stav

MrNatrix
MrNatrix napsal 20.04.15 v 21:41

Dobrej, můžu se na něco zeptat ohledně suzuki RG 80??

lahvacek
lahvacek napsal 27.03.08 v 17:59

je pěkná taky sem na ní jezdil jo já ti ještě vlastně dlužim benzín vid lol lol lol lol