Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník tomaskotlan
Vloženo 22.3.2008
Aktualizováno 10.1.2013

Vloženo: 01.06.2008, Uskutečněno: 01.06.2008, Zhlédnuto: 4x

Tak už se nám udělalo pěkné počasí teploty kolem třicítky,a tak jsme vyrazili o víkendu na Vranovskou přehradu do kempu Vranovská pláž.A udělali moc dobře kemp moc pěkný,a je vidět že je ještě začátek sezony,skoro vůbec tam nikdo nebyl,jídlo a pití kolem taky moc dobré,sice jsme čekali bouřku ale nedostavila se
No a taky jsem si řekl ža si půjdu zaplavat,Pavči se moc nechtělo žeprej je to studený,ale nebylo to tak zlé,tak sem tam vlezl a po chvili stuhlosti sem se zozhýbal,no prostě se to už dalo
Tak všem doporučuji se zastavit na Vranovské přehradě,a jak zas někam vyrazíme dám vám vědět

• Přidávám pár fotek s buchlovkých hor

Velké poděkování patří,fotografovy který mě fotil,díky kámo:-)

Vloženo: 28.06.2009
    Uskutečněno: 28.06.2009
  • Letos sem se dostal i na okruch Sachsering,který se nachází v Německu.Počasí bylo deštivé,ale zážitek pro motorkáře ohromující,být přímo v tom dění. No a taky jsem pořídil pár fotek,snad se vám budou líbit je tam i můj

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.11.2008
    Uskutečněno: 29.11.2008
  • Moc rád někam jezdím sice po ČR a nebo Slovensko.Na takové motorce toho člověk v kuse moc neujede,možná proto se tak málo dělají montažní sady na kufry a brašny,tak sem něco vyrobyl v dílně,a chci se svámy o to podělit:-

Vloženo: 01.06.2008
    Uskutečněno: 01.06.2008