Moto Guzzi Griso 850 (2007)

Vlastník prdlivec
Vloženo 13.3.2008
Aktualizováno 13.9.2010

Originální motorka ,která nikoho nezklame.

Po 8 letech divočení na supersportech Kawasaki jsem se rozhodl pro něco klidnějšího,ale za to originálního.Zvažoval jsem Z 750, ale když jsem objevil tuto krásku s kardanem a letmo uloženým kolem,tak jsem si ji musel hned koupit. Následoval plexištítek,který ač se nezdá,tak docela pomůže.Poté to pokračovalo ladičkou Mistral - originál italská dělaná přímo na griso. Už tak pěkný zvuk je teď ještě hezčí a při nižších převodových stupních je cítit větší zátah odspoda. Co se týče jízdy, tak nejvíc si užijete na klikaticích.Krásně se skládá a ze zatáčky vás vždycky spolehlivě vytáhne. Spotřeba kolem 5,5 l při jakémkoliv stylu jízdy. Škubání do řidítek jak ho známe ze starých guzzin je pryč, možná při nižších převodových stupních, při prudkém přidání plynu male škubnutí ucítíte,ale na to si rychle zvyknete.

_Tomo_
_Tomo_ napsal 21.03.10 v 21:26

Nadherna. A ve spravne barve :) Nic krasnejsiho na silnici zrejme nejde potkat. Snad ji jednou uvidim nazivo. Gratuluji a davam 10b

morgan750
morgan750 napsal 29.11.09 v 18:16

zdravim guzzistu!!krasavec je to

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.03.09 v 16:50

Jooky
Jooky napsal 12.02.09 v 22:09

Heh, zajímavej stroj. Moc tyhle motorky neznám, ale vždy se mi libila jejich originalita.

BikeZ
BikeZ napsal 12.04.08 v 21:39