Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník Talp
Vloženo 11.3.2008
Aktualizováno 30.1.2011

Univerzální motorka se středně silným motorem. Příjemný vzpřímený posaz, na české silnice ideální. Tak nějak jsem Talpa vždycky chtěl...

Jawa Mustang, Simson S51 Electronic, MZ ETZ 251, a pár kilometrů na (DT 125, CB 500, Ducati ST 900, Rebel 125, Hornet 900, KTM LC8).no a teď vyzkouším vysněného Talpíka.
TAk máme za sebou první sezónu a asi 6000 km, dovolenou na Slovensku, výlet do Polska a nějaký ježdění po Čechách. Je to skvělá univerzální motorka, pohodlná i na dlouhé cesty. Občas je dost těžká - když stojí a nebo leží Na delší přesuny po dálnici by se šikly koně navíc a dokázal bych si představit lepší účinek zadní brzdy. Jinak asi nic vytknout nemůžu, spokojenost. Je to spíš na klidnější jízdu, taková ta kochačka krajinou a cestování. Držet Talpa pod krkem a točit ho někde 170 nemám srdce a hlavně mě to nebaví. Přes zimu koupim turistický plexi, protože to je tam potřeba. Jinak tam teda mám padáky Givi, hrazdu na řídítkách, top case, držáky bočních kufrů a čepičky na ventilek s logem Honda
Tak druhá sezóna je za námi, turistický plexi je o hodně lepší a motorka s ním vypadá líp. Talp poprvé smočil přední kolo v moři a ochutnal italské oktany. Dovolená v Itálii byla super. Jo a taky jsem zjistil, že už mám to srdce na to, abych Talpa občas chytnul pod krkem a dal mu napít ) Letošní dlouhý přesuny po dálnici na dovolený jsme zvládli se ctí.

radek89

Adry napsal 30.06.09 v 23:28

Moc pěkny stroj pěkny fotky at slouží davám 10 b

antony_2507
antony_2507 napsal 22.03.09 v 20:03

pěkný Varadérko, tak jsem o něm přemýšlel, ale nakonec jsem šel do toho, co mi je nějak tak bližší výkonově stejný a motor z XT... Jinak pěknej Alpík a jinak k výkonu, není to motorka na dálnici, ale cesťáček je to pohodovej, do těch 140 km/h to stačí ať to jezdí

cizek.
cizek. napsal 01.03.09 v 17:12

krásnej stroj, taky jsem ho chtěl ale než sem přišel k penězům,začali dělat xl700v tak sem ho vzal...hodně skvělých zážitků přeju