Triumph Sprint 955i (2001)

Vlastník vara
Vloženo 11.3.2008
Aktualizováno 8.12.2010

- dovezl a spravoval sem ji pro svagra(borena na predek - Francie), kterej si vyslovene pral kapotaz! Myslim , ze lehky "nakrytí" hondou VTR nakonec nevypada vubec zle a hlavne super funguje !

TRIUMPH me nadchnul hned pri projizdeni prvniho dotazenyho a opravenyho kousku (955í) asi pred 5ti rokama ! Od te doby me nadseni trva a ROSTE !!! (za ty prachy je to LUXUS !!)

suzuki1111
suzuki1111 napsal 19.08.09 v 14:20

no vypada fakt zajimavě,ale je to furt od něčeho něco možna by stalo zato překopat cele,když ti to tak de.zdar

Italofil
Italofil napsal 11.08.08 v 21:05

Je to pěkně zkombinované a na kecy, že se to někomu nelíbí atd vůbec nedávej. Jezdíš na tom ty a ne oni a pokud je to funkční tak není co řešit. Dávám 10

piponek
piponek napsal 24.03.08 v 22:37

jako nandaný je to tam pěkně, ale tim to končí je mi hrozně líto toho triumpha že musí nosit kapoty od nějakého japonce, myslim že tobě by se asi taky nelíbilo kdyby si sebou praštil sedřel si svou kůži a doktoři by ti místo ní daly kůži od nějakého šimpanze

RONON_DEX
RONON_DEX napsal 19.03.08 v 21:58

Motorka je dobrá, jen ta kapotáž se k tomu opravdu ale opravdu nehodí. Je to hnus. Radsi bych to nechal bez ní, než to takle bastlit.

Bart1
Bart1 napsal 16.03.08 v 20:33

Vítám tě mezi příznivci značky triumph.Já ho mám sice krátce,ale na cestování je prostě super.