Harley Davidson FLHRC Road King Classic (1998)

Vlastník HDman
Vloženo 5.3.2008
Aktualizováno 29.11.2012

Další sezóna za námi a dost nás toho čeká přes zimu

Vloženo: 29.11.2012, Uskutečněno: 29.11.2012, Zhlédnuto: 30x

Tak letos jsme asi už definitivně zaparkovali.
Dlouho jsem si kinga užíval jen se základním servisem a tak mě toho čeká trochu víc. Na tacho máme 62 000 mil Bude to komplet olejové hospodářství, při té příležitosti kontrola a dopnutí primárního řetězu, dále kontrola funkce spojky - jde nějak stuha, svíčky a asi se s náma loučí baterie. Obě dvě pneu a kontrola brzd. Výmněna oleje ve vidlicích. Dále bych vymněnil několik žárovek obyčejných za LED. Snad nebudu lenoch a dám vědět o průběhu. Z fotek zjistíte že na tu práci nejsem sám, mám malou pomocnici.

• Kolo se nám polámalo

Poslední vyjíždka a jako na potvoru defekt zadního kola. Nic co by mne normálně rozhodilo. Ale po demontáži jsem zjistil 8 prasklých drátů výpletu. Koupil jsem celou sadu a nechal přeplést kolo v Top biku ve Střítěži u T

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.11.2010
    Uskutečněno: 08.11.2010
  • Tak příprava na sezonu, je hotové olejové hospodářství - motor,převodovka,primár- do motoru denicol, jsem s ním velice spokojen, do převodovky a primáru originál harley, dále svíce ngk a vyčištění filtru kn. Kontrola pne

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.03.2009
    Uskutečněno: 22.03.2009
  • sezóna

Tak tento rok-tuto sezonu nic moc. Najel jsem pouze cca 1000 km, nebylo moc času. Poznatek, chytá i po 3 měsících s imobilizérem a alarmem, bez dobíjení baterie. Na příští rok snad obydlím barák a budu mít čas na nějaké

Vloženo: 15.12.2008
    Uskutečněno: 15.12.2008