Aprilia SL 750 Shiver (2007)

Vlastník 2Vmoto
Vloženo 15.2.2008
Aktualizováno 27.12.2009

Poprvé jsem jí viděl vloni někdy v červenci a bylo rozhodnuto - prostě musela být v garáži...

Tak zatím jsem se Shiverem dal 3000km a až na prasklou žárovičku v koncovém světle je vše ok. Dokoupil jsem štítek proti větru - za prvé aspoň trošku odvádí vítr a za druhé - Shiver s nímvypadásetsakramentsky líp. V A-spiritu mi po zajetí prvních 1000km nahráli 3 mapy jízdních režimů - což mi přijde jako zajímavá vychytávka (turistika, déšť, sport). Tuhej rám, kterej drží jak židovská víra.I když seriový laufy - tak příjemný zvuk (na dvouvály nedám dopustit). Je to motorka jen takpro radost. Žádný závodění - ale svižná jízda jí dělá dobře. Sednete na ní a máte pocit, že tuhle Aprilku už máte spoustu let. Všechno je tam, kde to chcete mít. Díky širokým řidítkům se vodí úplně sama. Jeto nezáludný a příjemný stroj.Myslím, že i cestování na ní nebude žádný zásadní problém - posez i sedlo je velmi příjemný a pohodlný.Najeté maximum v jednom dni bylo cca 450km a to bez větších problémů a rozmlácené zadnice. Zatím ještě netuším jak na něj namontovat nějaký cestovní brašny - ale nějak to vymyslím.

Tak k dnešnímu dni mám najeto něco kolem 6000 km. Pořád jezdí a funguje Koupil jsem brašny od Givi - viz. fotka. Trošku jsem se potrápil jak je tam přivázat ale nakonec to klaplo. Jen problémek se projevil když jsem je po víkendu sundaval - a hle - v jednom místě se mi tašky připekly k vejfukům. No podlepil jsem inkriminovaná místa hliníkovou páskou a problém je vyřešen. Daly by se tam určitě vyrobit i nějaký držáky (ve stupačkách jsou na to nějaký díry) ale myslím že takhle to bude stačit.

Dalším "problémkem" se ukázala absence zadního "blatníčku". Staší pár kapek na silnici a máte bláto i na helmě a kompletně zasraný záda. No uvidím, buď se s tím smířím a nebo něco vymyslím - neřešitelné to není.

Celkové hodnocení - stále ji miluju - je to holka šikovná

Milunie
Milunie napsal 11.05.11 v 18:05

Jedna z mála motorek, kde bych neměnila origo laufy za laďáky. Moc se povedly a každá změna by byla designově jen k horšímu. Plexi štítek super. Za mě by mohl být ještě klín pod motorem, ale i takhle vypadá skvěle Posílám desítku a přeju pohodové ježdění

istonbike
istonbike napsal 27.12.09 v 19:12

Co k tomu napsat...prostě Krásná Sexy Italka jasných 10 bodů krátkou zimu a hup do sedla sezóny 2010

_Tomo_
_Tomo_ napsal 14.12.09 v 18:40

Nejkrasnejsi stroj :) Jasna desitka. A novy fotky jsou supr

Charlie585
Charlie585 napsal 28.07.09 v 15:49

pěkná motorka...Italskej "DIZAJN" líbí se mi naháče, to je moje krevní skupina

PALOUS
PALOUS napsal 17.06.09 v 22:49

Proč děláš takový pičoviny a nekoupíš si nosiče brašen? mám je uš ad zimy