Kawasaki KLX 650 (1997)

Aktualizováno 14.3.2016

Deník motorky
Nalezeno 20 záznamů

• Fotky

Konečně sem se k tomu dostal a nafotil nějaký lepší fotky. Večer sem stihnul ještě dát originální masku a přezout přední kolo. Taky sem stihnul už urvat kolínko na pumpě zadní brzdy Takže hned partsdepo a už mi to poj

Typ: Koupě
    Vloženo: 25.11.2012
    Uskutečněno: 25.11.2012
  • První orání

Dneska sem konečně otestoval "novej" motor na plný pecky. Jede to teda slušně. Možná víc než před tim. Taky je ale pravda, že sem na tom dlouho nejel a dal sem tam původní trysku 158. Hned sem to vzal do bláta a na jedno

Vloženo: 07.02.2011
    Uskutečněno: 07.02.2011
  • Tuzing

Už sem se vrhnul na montování motoru. Po sestavení a nasazení do rámu to na elektriku nechtělo chytnout, ale když sem to nakopával, tak chytlo hned. Moc to nedrží volnoběh, ale to se časem doštěluje. Zatim sem rád, že to

Vloženo: 26.12.2010
    Uskutečněno: 26.12.2010
  • Oprava

Už jsem jí chtěl prodat, ale na poslední chvíli se mi podařilo sehnat za slušný peníze náhradní motor, kterej vypadá slibně. Uvidíme jak to bude vypadat.

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.11.2010
    Uskutečněno: 22.11.2010
  • Pořád za nosem

Rozhodnul sem se při obědě, že si pudu zajezdit. Všechno přichystal a vyrazil. Motorku sem musel roztlačit, protože nechtěla chytnout. Pak ale všechno už dobrý. Jel sem schválně tam, kde sem to neznal a chtěl sem si naje

Vloženo: 07.05.2010
    Uskutečněno: 07.05.2010
  • vyjížďka

Všechno je zatim v pohodě a motorka jezdí a jezdí. Volnoběh je níž, než bych chtěl, ale drží a to je hlavní. Jede jak píchlá svině a po přetryskování karbece z 158 na 138 mi to místo 8 litrů žere 5, což je paráda. Jen ab

Vloženo: 06.04.2010
    Uskutečněno: 06.04.2010
  • Vyjížďka

I když počasí moc nevypadalo a bylo celkem chladno, tak mě to neodradilo a vytáhnul sem mašinu a dojel za kamarádem do protivína. Nakonec bylo i hezky a pěkně sme si zajezdili. Ke konci se mi stal ale defekt a já už po d

Vloženo: 27.03.2010
    Uskutečněno: 27.03.2010
  • Okolo komína

Dneska sem uskutečnil první jarní vyjížďku. Po včerejších úpravách karburátoru sem to otestoval a zatim dobrý. Už se těšim na další víkend.

Vloženo: 21.03.2010
    Uskutečněno: 21.03.2010
  • větráky

Už dřív sem měl problémy s teplotou kapaliny v chladiči, protože jedna půlka chladiče neměla krytku a docela se pobouchala a už to nechladilo jak mělo. Napadlo mě teda tam hodit větráky. Koupil sem si ty nejvýkonější co

Vloženo: 15.03.2010
    Uskutečněno: 15.03.2010
  • Zima začíná bejt nudná, tak sem se pustil do demontace motoru abych se podíval jak sou na tom jednotlivý části a udělal sem z toho pár fotek.. Dohromady to dá docela zajímavou animaci :-) http://www.youtube.com/watch?v=

Vloženo: 18.12.2009
    Uskutečněno: 18.12.2009
  • Poslední letošní vyjížďka. Akorát mi vypršelo pojištění. S Mírou sme si pěkně zajezdili a vyšlo i počasí. Hezky sem ukončil sezónu. Teď už jen opravovat a opravovat, aby sem hned ze začátku novýho roku vyrazil..

Vloženo: 07.11.2009
    Uskutečněno: 07.11.2009
  • Umytá a připravená vyrazit.

Vloženo: 30.10.2009
    Uskutečněno: 30.10.2009
  • Nejaký obrázky, když sem půlil motor a dělal GO. Koukám, že Kawa byla zasraná jak jetel.

Vloženo: 11.10.2009
    Uskutečněno: 11.10.2009
  • Super jízda. Najezdili sme kolem 200km lesňaček a polnaček. Občas to byl už extrém, ale všechno se nakonec povedlo. Motorka zatim drží pěkně. Já sem na tom hůř :-) Už se těším na další jízdu.

Vloženo: 28.09.2009
    Uskutečněno: 26.09.2009
  • Takhle jsem jezdil v zimě 2004. Měl sem slabej enduro vzorek, ale řetězy to zpravily. Jezdil sem si jen kolečka protože bylo strašně sněhu a na cestách ho bylo přes půl metru a tím se to už neprokousalo. Docela zábava. V

Vloženo: 15.09.2009
    Uskutečněno: 15.09.2009
  • Aktuální fotky. Koupil sem jí nový botičky, rukojetě, krytky předních tlumičů a vyrobil krytku chladiče. Ještě si chci nechat vypálit menší rozetu a uvidíme jak se jí bude líbit na selnici. :-)

Vloženo: 15.08.2009
    Uskutečněno: 15.08.2009
  • okolo komína

Dneska sem jel tutéž trasu jako posledně, ale vzal sem si foťák tak mám i fotky. Zpocenej sem byl jak prase, ale hezky sem si zajezdil. Motorka zatím drží. Jen se mi přestali točit větráky. Asi se rozpojil někde kablík.

Vloženo: 29.06.2009
    Uskutečněno: 29.06.2009
  • Dneska sem po dlouhý době zase vyjel s kawou z baráku abych jí otestovat v terénu po dlouhých opravách. Vzal sem to pár kiláků po silnici do lesa, kde sem si před pár dny vyhlídnul pěknej kopec, kterej sem chtěl zdolat.

Vloženo: 27.06.2009
    Uskutečněno: 27.06.2009
  • Tak dneska u mě byl Matess727x se svojí KLX 650. Zhodnotili sme oba stroje a hledali odlišnosti. Docela sem koukal, jak se od sebe tyhle dva modely liší. Taky sme si oba zajezdili kousek na druhém stroji a byl znát rozdí

Typ: Sraz
    Vloženo: 13.06.2009
    Uskutečněno: 13.06.2009
  • Tak po dlouhý době sem se pustil do velkých oprav. Motorku sem kompletně rozebral a zjistil veškerý poškození. Ložiska v celém motoru sem musel vyměnit. Docela hlučeli. Převodovka od předchozích několika majitelů dostala

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.06.2009