BMW R 1200 GS (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

ThunderWolf
ThunderWolf napsal 03.05.15 v 19:32

Nádherná strojovna vybavena Nádherným DESIERTEM ňbky od TOURATECHU prostě krasavice

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 06.02.12 v 19:17

TMatura
TMatura napsal 12.08.09 v 21:03

máš motorku mejch snů i s doplňkama, který na ní chci. Až (jestli) ji budeš prodávat tak se mi ozvy

Thunderman
Thunderman napsal 27.02.08 v 16:50

Tak to před tebou smekám DESIRTO III je to nekrásnější co z 12 kila můžeš udělat pokud tedy chceš být vážně hin a to jak vidno tobě se podařilo máš naprosto úžasnou mašinu všechna čast asláva tvému děťátku jménem DESIRTO III

Alda
Alda napsal 16.02.08 v 17:08

Joo Desierto ji fakt slusi

Allroad
Allroad napsal 15.02.08 v 20:34

Krasavice...pěkné doplňky. DESIRTO III dává šmrnc..

Tonďas
Tonďas napsal 12.02.08 v 22:04

Nevím co bych dodal,tak ať ti to boxuje

Killingman
Killingman napsal 12.02.08 v 21:28

Xavier: ADV jsem nechtěl, vyjma palubního počítače by mi to nic lepšího nepřineslo, ještě je to těžší. Tohle je taková kočička, protáhne se, lehoučká, předvídatelná, díky za chválu...
Brutusss: Ano, jsem to já a jsem geniální dítě
Freeman: Zatím jsem na ničem co by mi víc vyhovovalo nejel, třeba až bude "BMW GS 1400" za několik desítek let, bude to lepší - jak jsem napsal, v současnosti mě to vyhovuje maximálně, nejsem ten, který by motorky měnil každý rok, jednak na to nemám a druhak než něco takového koupím, musím na to hodně šetřit a dlouho se rozmýšlet, rodina má hold přednost (většinou )

Freeman
Freeman napsal 12.02.08 v 19:25

Doufam, ze to "zatim asi" brzo vymenis za "urcite" Je to naprosto spolehliva brambora, ktera si, troufam tvrdit, nema v tomhle segmentu konkurenci. Rikam to sice, ze jsem touhle znackou do jiste miry ovlivnen, ale taky se mi strasne libi Tak at slouzi a ujedes s ni jeste spoustu a spoustu pohodovejch kilometru

Milan-11
Milan-11 napsal 12.02.08 v 18:50

BRUTUSSS
BRUTUSSS napsal 12.02.08 v 13:33

Teda jestli jsi to ty na te posledni fotce, tak s touhletou strojovnou budes mit co delat . Pekny kousek!!

xavier
xavier napsal 12.02.08 v 10:58

Fakt pekne vymazlenej kousek ,mit 12GS tak bych ji chtel presne jak to mas ty ale to by vyslo uz asi na vic nez 12ADV