Jawa 50/23 Mustang (1981)

Vlastník Woozie02
Vloženo 10.2.2008
Aktualizováno 9.1.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Jubka
Jubka napsal 26.07.12 v 14:49

Cau strasně se mi líbí to čelní sklo! fakt skvělej ! :)

radek89
radek89 napsal 01.01.12 v 19:45

H4nz
H4nz napsal 03.01.11 v 17:46

zdravím, parádní stroj, líbí se mi že ikdyž stroj není žádná nabušená "dváca" že se najdou lidi co na pickách simácích jezdijou dál než okolo komina...nejvíc mě rozesmála fotka jak je postavenej vedle teho goldwinga... 10b.

NWM
NWM napsal 20.11.10 v 22:46

Ten mustang nemá chybu davám 10b.

Pechyjo
Pechyjo napsal 08.10.10 v 20:28

Teda bezkonkurenční cesťák, kam se hrabu s tou mojí herkou
za 10b

Labus
Labus napsal 27.04.10 v 07:46

teda čumim, že dnešní mládí mají i takovéto koníčky. Krásně se o Mustafu staráš, máš ho úplně luxusního, až ti ho závidim. Není nic krásnějšího než když se sejde takhle "potrhlá banda" a vyrazí se na fichtl čundr. Opravdu krása. Fichtl byl moje první motorka (mimo babety a tříkolek ) , takže mám na něl nostalgickou vzpomínku. Držím Ti palce, ať tě nikde nenechá a přeji Ti jen plnou nádrž a slunce nad hlavou. Za stav Tvého Mustafi a hlavně za Tvůj vztak k těmto motorkám Ti dávám obrovskou pochvalu a jasných 10b

PajkaLS
PajkaLS napsal 04.03.10 v 10:08

Až dokončím letošní vlnu přestaveb na svém Mustangovi, tak budu zabíhat - zajedu k tobě na návštěvu a půjdem se projet, co ty na to?

dachl21
dachl21 napsal 06.02.10 v 16:33

je vidět že se o něj staráš,taky mám 2 fíky jednoho 21 r.v 76 a jenoho r.v73,a vým že to dá práci udržet motorku takhle pěknou,jednoznačně ti posílám 10 bodu a přeju co nejvíc km bez nehod

Martic
Martic napsal 26.12.09 v 21:58

Skvělé . Fotky, popis, deník a hlavně pěkná mašina i využití mašiny...za všechno máš ode mě velkou pochvalu a 10bodů .
Ať ti Mustoš lítá jako drak a hlavně kolama dolu .

čurdaracer
čurdaracer napsal 15.10.09 v 12:15

parada

Frank1
Frank1 napsal 13.10.09 v 17:13

jaj tak toto bola motorka "mého mládí" paráda. držím palce a prajem veľa šťastných km.

Woozie02 napsal 13.10.09 v 15:56

Díky všetkým

Polda: Pozri si celý môj profil, v súčasnosti drtím Derbi Sendu a aj podľa denníka je vidieť že veľa času trávim v garáži takže nejaké tie technické zručnosti tam snáď už sú Mustang ma určite veľa naučil, nie je nič horšie ako neschopný motorkár s pokazenou mašinou niekde na ceste...

_Polda_
_Polda_ napsal 13.10.09 v 13:19

Přeju hodně kilometrů bez závad a nehod. Je vidět, že na něm makáš, takže se máš možnost naučit i nějaký základy o technice a ty nejsou nikdy k zahození. Sám sem začínal na Jawce 50/21 a tehdy jsem víc opravoval než jezdil. Dnes jsem za to vděčnej a ty jednou budeš určitě taky. Tak ať vás to dál drží a jen to nej.

B-o-B
B-o-B napsal 11.10.09 v 10:12

Výborně, taky jsem začínal od 12 let přes kozí dechy a pak fichtly a nakonec simsona na kterém jsem jezdil až do mého XJR,ale vlastně na něm jezdím pořád aji když mám velkou,nedám na něho dopustit,rychlé přibližovadlo a do města to nej...Kluci přeju hodně šťastných km bez nehod a aby vás ten motorkářský duch jen tak neopustil

Woozie02 napsal 10.10.09 v 17:48

pajapaja: Dík, moja je tá v strede, teda naľavo

pajapaja
pajapaja napsal 10.10.09 v 14:41

paráda,držím palce.Jo a jak tam stojí na těch fotkách ty dvě motorky,která je ta tvoje?

ltm_cz
ltm_cz napsal 10.10.09 v 14:11

redmanXXL
redmanXXL napsal 30.04.09 v 11:40

super mašinka. tichá závist. Dneska je už člověk jinde, ale v tvym věku sem měl leda favorita (kolo). Hejčkej ho, uč se a časem posílíš.

gico
gico napsal 02.03.09 v 20:01

popiči tátoš.:D:D

Woozie02 napsal 09.01.09 v 10:42

Ďakujem Zdolať také výpravy bola pre mňa výzva, ale sú aj väčší borci. Napr. istý Erik z Bratislavy prešiel na svojej 50/20 Alpy, Sicíliu a naposledy Londýn ( http://edc.spartaky.cz/2006/cesta.htm ) Plexi pochádza z Hondy SLR650. Sadlo tam bez úprav. Z toho vidíme že Mustang určoval ako sa dnes budú stavať motorky, už pred 20 rokmi

pribor
pribor napsal 08.01.09 v 19:49

no to neni mozny.. nesmrtelnej mustang.. vypada hodne dobre!! zachovalej..! a takovidle dalky?? to klobouk dolu.. to sem este nezazil ani na cebru.. a to plexi? vypada dobre! docela se tam hodi! vlastni vyroba? posilam 10b! a preju este dalsi stovky a tisice km bez nehod!!!