Yamaha XV 535 Virago (1999)

Vlastník BAX
Vloženo 8.2.2008
Aktualizováno 4.1.2013

Moje vytoužená malá dračice Yamaha XV 535DXN Virago.

První dojmy - První dojem? Trochu nejistota a smíšený pocit! Nikdy předtím jsem na něčem podobném neseděl! Naštěstí to během pár desítek ujetých km přešlo! Pak už to byla paráda!

Koupil jsem ji teprve vloni na podzim v.r. 2007 / dovoz D, po prvním majiteli, najeto 13.000km, výborný stav - jako nová/. Stačil jsem najet zatím, pouhých 400km ale Bomba! V-twin made in Japan šlape jak hodiny, dobře ovladatelná, nádherný svezení, super zážitek! Znovu po mnoha letech nádherný a nepopsatelný pocit svobody. Perfect! Těším se na sezónu. Všechny zdravím Bax!

Všechny opět moc zdravím!!! Je pomalu po sezóně a mě přibyla spousta úžasných zážitků z cest a výletů na téhle opravdu skvělé mašině. Po najetí dalších, naprosto pohodových 5000 km, mohu jen a jen potvrdit, že koupě téhle motorky stojí opravdu za to !

Další sezóna za mnou, v pohodě, klídku a bez jediné závadičky. Pouze baterka odešla do věčných lovišť, takže dostala novou Yuassu. K tomu nový luxusní olej Motul 7100 20W50 4T / motor je s ním těď o něco tišší, hlavně při delších jízdách/,dále filtry a svíčky Denso - made in Japan. Na jaře proběhne preventivní kontrola - seřízení ventilů, vyčištění - seřízení karbeců a výměna brzdových destiček. Krásnou a pohodovou sezónu 2011 přeje všem Bax!

Nádhera, fakt jediná fantastická relaxace v týhle hektický době! Škoda, že toho volnýho času není o trochu víc! Opět spousta krásnejch zážitků a vzpomínek! Letos náš první vlastní motosraz na Bumbálce v Jesenném! Moc děkuji všem zúčastněným a těm kteří se podíleli na přípravě! Byla to opravdu paráda! Těším se na příští sezónu. Všem kamarádům moc pozdravů!!!

Pepa004
Pepa004 napsal 23.06.20 v 15:24 10b.

Skvělá volba , tahle motorka je bezvadná na ovládání , jízda po zakroucených okreskách nemá chybu.

babula
babula napsal 04.08.14 v 08:57 10b.

Moc pěkná za 10b

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.01.14 v 15:06 10b.

Lesk jak blesk gratulejšn

Zub47
Zub47 napsal 04.05.13 v 08:49 10b.

nadherna a paradne nalestena

BAX
BAX napsal 01.05.13 v 19:57

Moc děkuju fšem za příspěvky a hodnocení a přeju krásnou sezónu